Як заощадити на будівництві будинків з бруса?

Через дефіцит бюджету на будівництво власного будинку з бруса люди іноді змушені вибирати не найдорожчі і хороші матеріали. При цьому не всім відомо, що можна непогано заощадити, якщо знати всі тонкощі будівельного процесу.

Мы предлагаем вам качественное повышение квалификации по 44 фз от профессионалов.
Важливо вміти правильно купити клеєний брус - звичайний, без особливої обробки. Його згодом слід грамотно підготувати, і ви заощадите чималу суму грошей і надійна будова.

Що враховувати при покупці?
Щоб купити якісний брус сухий профільований, потрібно звертати увагу на такі речі:
Рівність бруса. Визначити її можна візуально і практично. Покладіть виріб на рівну поверхню на всі грані по черзі, і ви переконаєтеся, що воно не зігнуто і не скручено.
Відстань між річними кільцями, які знаходяться на торці, обов'язково повинні бути рівномірними. Якщо з одного боку вони звужуються або розширюються, це ознака того, що брус з часом поведе і він деформується.
Поверхня повинна мати рівномірний однорідний забарвлення. Якщо ви помітите контраст кольору на бічних гранях або торцях, це явна ознака наявності шарів з різним внутрішнім напруженням (згодом призведе до деформації).


Якщо ви плануєте купити клеєний брус, вам потрібно визначити також його вологість. Підібравши зовсім свіжий матеріал, але влаштовує вас за якістю, можете придбати його і самостійно досушити. Куплений брус слід скласти штабелями, підклавши під кожен з них рівні прожіліни через півтора-два метри. Між брусами залиште відстань по 2-3 см в ряду, щоб їх обдував повітря, а зверху поставте прожіліни і накрийте чим-небудь від дощу....

Похожие страницы