Якісний еротичний масаж

Поділіться своїми бажаннями, страхами і кордонами

Як тільки міхур буде створений, поділіться своїми бажаннями, страхами і кордонами, пов'язаними з наданням і / або отриманням еротичного масажу. Метро тараса Шевченка это именно то место где Вы можете заказать услуги чувственного профессионального массажа по доступной и привлекательной цене. Одна людина говорить, а інший слухає, без суджень і коментарів. Потім помінятися ролями. Ось приклад:

«Моє бажання - залишатися на зв'язку з еротичної енергією».

«Я боюся, що я можу заснути, а ти можеш відчувати себе скривдженим або розчарованим».

«Моя межа - закінчити цю практику об 11 годині вечора».

здорові Межі

Люди часто думають про межі як про стінах. Здорові кордону - це мости, які об'єднують людей. Близькість виникає, коли здорові кордону дотримуються. Ви відчуваєте себе в безпеці, відкриті і присутні. Межі можуть змінюватися, тому реєструйтеся періодично, щоб побачити, як ви себе почуваєте. Якщо ваша межа змінилася, повідомте про це вашому партнерові. Будь ласка, не чекайте, що вони прочитають ваші думки.

еротичний масаж

Вирішіть, хто дасть, а хто отримає. Запропонуйте приймача лягти обличчям вниз на масажний стіл, ліжко або ковдру на підлозі. Переконайтеся, що вони теплі і зручні. Дающий потім заземляє його або себе і ніжно кладе руки на приймач. Визнайте, що це унікальна можливість вшанувати і служити улюбленої. Налаштуйтеся на приймач. Один із способів настройки - дихати з ними протягом декількох хвилин.

Почніть пробуджувати їх шкіру, злегка погладжуючи її пір'ям, хутром або кінчиками пальців. Коли ви будете готові, покрийте їх тіло теплою олією. Використовуйте довгі, повільні масажні удари. Ви масажуєте більше, ніж поверхня свого тіла. Ви підключаєтеся до них на кількох рівнях. Заохочуйте їх робити глибокі вдихи, видавати звуки і рухати своїм тілом. Це дозволяє енергії в тілі прокидатися, рухатися і звільнятися. Використовуйте різні частини вашого тіла - ваше волосся, руки і груди, щоб зробити масаж вашому партнерові. Будьте грайливим, цікавим і креативним.

Приблизно на півдорозі відведеного часу запросіть одержувача перевернутися. Масажуйте передню частину тіла теплою олією, знову використовуючи довгі руху. Вводите звук по-новому, тонізуючи своє тіло, використовуючи звуки, такі як Ааа, Yumm або Omm. Це може бути потужним інструментом для активізації енергетичного тіла ваших партнерів.

Коли вони будуть готові запропонувати досліджувати свої геніталії. У Тантре SkyDancing ми називаємо піхву «Йони», що означає «Космічна Матриця», а пеніс - «Ваджра», що означає «Удар блискавки». Почніть на зовнішній стороні геніталій з маслом. Спочатку будьте ніжні і йдіть повільно. Дайте їм час зняти напругу в цій області. Слухай їх тіло. Дивіться, як вони реагують і стають збудженими. Зосередьтеся на тому, що приносить їм задоволення. Спробуйте різні штрихи. Знову будь креативним. Якщо ви збираєтеся робити внутрішній масаж, використовуйте мастило на водній основі. Скільки задоволення вони можуть дозволити? Вони відкриті для вивчення можливості множинних оргазмів?

На закінчення з'єднайте свої сердечні центри любов'ю, співчуттям і вдячністю. Допоможіть їм сісти і покінчити з привітанням серця. Запропонуйте їм воду або сік для пиття і шоколад або фрукт. Ви можете поділитися своїм досвідом. Як це було давати і / або отримувати таким чином?

Насолоджуйтесь!

Похожие страницы