Як правильно потрібно будинок з бруса утеплити?

Якщо Ви вирішили побудувати будинок з бруса для постійного проживання, Вам необхідно подбати про те, щоб тепло надійно зберігалося всередині будинку. Неважливо, що Ви використовуєте для опалення: дров'яну піч, камін або котел на твердому паливі - якщо стіни вашого будинку з бруса 6 на 6 Не будуть зберігати усередині тепло, ваші гроші на утеплення виявляться даремно витраченими.

У нас Вы сможете купить качественные инструменты от компании BOSCH для дома, дачи, сада по самым лучшим ценам. Наши специалисты помогут вам сделать правильный выбор.

Перш за все ви повинні використовувати відповідний брус. Для будинку, який планується використовувати взимку, потрібно використовувати брус перетину 150х150 і більше. Брус меншої товщини не може забезпечити достатні умови для збереження в будинку тепла. Для того, щоб тепло не йшло крізь стіни будинку, на них не з'являвся конденсат і Ваш будинок не гнив, потрібно обов'язково утеплити Ваш будинок зсередини. Робота ця хоч і нескладна, але краще все ж довірити її фахівцям.

Для утеплення будинку з бруса 8 серпня потрібно насамперед ретельно законопатити щілини. Робити це можна за допомогою клоччя або спеціальної конопатки - наприклад, джутової стрічки. Вона прокладається між вінцями будинку з бруса і надійно захищає будинок від проніконовенія холоду. При всій своїй дешевизні, це дуже якісний і довговічний матеріал. Термін служби джутовій стрічки состаляет не менше 75-и років. Але, навіть якщо конопатка була прокладена при будівництві будинку, обов'язково перевірте будинок приблизно через рік, коли він сяде. Як же перевірити будинок на наявність щілин? Дуже просто! Так само, як і тисячу років тому! Досвідчені майстри можуть лише провести рукою вздовж стін і кутів будинку, щоб сказати, де конкретно треба проконопатити брус. З'явилися щілини також слід проконопатити.

Далі слід внутрішнє утеплення. Для цієї мети можуть використовуватися найрізноманітніші матеріали, проте найпопулярнішими вже багато років залишаються пінопласт (пінополістирол) і мінеральна вата. Перевагу все-таки рекомендується віддавати мінеральній ваті, оскільки вона володіє більш високим коефіцієнтом паропроникності, внаслідок чого вам не доведеться зіткнутися з такими проблемами, як конденсат і гниття бруса.


Крім того, пінопласт набагато більш токсичний. Використовувати його простіше, ніж інші утеплювачі, проте справжнє його призначення - утеплення гаража, сараю та інших підсобних будівель.

Похожие страницы