Вибираємо стоматолога

Стоматолог, це той доктор, з яким рано чи пізно стикається кожна людина планети. На жаль, до професії приходять люди не завжди з природним покликанням, і це відбивається на якості послуг. Звичайно, освіта сформує фахівця, але якого рівня?

Если Вы решили установить люминиры виниры, наши специалисты проконсультируют вас и предоставят профессиональные услуги.

Стрімкий розвиток науки постійно впливає на всі галузі медицини, і стоматологія тому не виключення. Постійне надходження нового обладнання, препаратів та нових технік роботи дозволяє в даний час уникати неприємних відчуттів, і зубна терапія більше не викликає жаху, як десяток років тому. Але нове обладнання вимагає нових знань, а людина, яка не покликаний до професії не прагне вдосконалюватися, і значить він приречений на використання старих методів лікування.


Як же пересічному пацієнтові виділити з багатьох фахівців висококласного, який крокує в ногу з часом доктора? На жаль, практика показує, що ціна не завжди відображає рівень спеціаліста, а вам, щоб не потрапити в халепу, потрібно дотримуватися деяких правил:

1. Ознайомтеся хоча б поверхово зі своєю проблемою. У цьому вам допоможе будь-стоматологічний форум у мережі, а ви зможете хоч щось зрозуміти з професійного лексикону доктора, розібратися в пропонованих процедурах.

2. Вимагайте в поліклініці друкований перелік послуг з фіксованою ціною за кожну.

3. Розмовляйте з доктором, дізнайтеся, коли він останній раз підвищував кваліфікацію або може він відвідує конференції, має дипломи та почесні грамоти. Дізнайтеся його колишнє місце роботи, може він колишній працівник державної поліклініки, навіщо вам тоді платити більше? Відправляйтеся відразу в держустановах.

Пам'ятайте, що серйозний підхід до будь-якої справи забезпечить тривалий, а найголовніше якісний результат.

Похожие страницы