Вибираємо ділянку для будівництва брусового будинку

Вдале розташування і прийнятна ціна - часто єдині чинники, на які орієнтуються майбутні домовласники при виборі земельної ділянки. Як показує практика, даремно. На перший погляд привабливу ділянку, з рівним рельєфом і правильної форми, може виявитися з «сюрпризом» у вигляді високого рівня ґрунтових вод або близькості звалища. Тому варто більш ретельно вибирати ділянку під будівництво будинку з бруса, адже від його параметрів безпосередньо залежить якість і довговічність будівлі.

Порадуйте себя качественной косметикой кристина Израиль, которая сделана из нарутальных компонентов.

Основні моменти, на які необхідно звернути увагу при виборі підходящої земельної ділянки:
географічний та геологічний фактор;
наявність або близька доступність комунікацій;
екологічна ситуація в даному районі;
стан під'їзних доріг та наявність громадського транспорту;
інфраструктура.

Розташування, рельєф і грунт
Завдяки малій вазі будинку з бруса не вимагають солідного фундаменту. А це означає, що для будівництва необов'язково шукати земельну ділянку з ідеальним рельєфом або вирівнювати майданчик під зведення будинку. Можна просто в якості підстави вибрати свайно-гвинтовий фундамент, який до того ж прекрасно себе зарекомендував при будівельних роботах на примхливих грунтах. А ось рельєф навколишньої місцевості варто оцінити більш серйозно. Якщо обраний і сусідній дільниці знаходяться в низині, то висока ймовірність підтоплення, а вологість, як відомо, один з головних ворогів дерев'яного будинку.

Саме тому не менше уваги потрібно приділити і питання глибини залягання грунтових вод. Від покупки ділянки варто відмовитися, якщо на ділянці помічені зарості осоки і поблизу є високі дерева з засохлими верхівками. Якщо візуальний огляд не дав результату, то можна провести невеличкий експеримент: викопати неглибоку яму і почекати годину. Якщо через цей час яма наповнилася водою, то це говорить про близькість ґрунтових вод до поверхні, і будувати будинок з бруса в даному місці не стоїть.


Комунікації
Навіть якщо доведеться будівництво дачного будинку, без звичних зручностей міському жителю важко обійтися. Тому перед покупкою слід перевірити наявність комунікацій. Якщо відсутній водопровід, незайвим буде познайомитися з потенційними сусідами і дізнатися, на яку глибину вони рили свердловину, це допоможе точніше оцінити бюджет на будівництво будинку з бруса. Що стосується електрики, то навіть при його наявності краще сходити в адміністрацію і дізнатися, як йдуть справи з електропостачанням в даному районі. Отриману цифру краще відразу розділити на два, особливо якщо ділянка знаходиться далеко від районного центру - по шляху зазвичай втрачається половина потужності, а потім прикинути - чи вистачить всього 15 кіловат на повноцінне опалення будинку з бруса в зимовий період.

Екологія
Навряд чи дача стане улюбленим місцем для відпочинку, якщо поруч розташована звалище, працюють промислові підприємства або будуються ферми. Щоб уникнути подібного сусідства, доведеться поїздити по окрузі і оцінити обстановку в радіусі хоча б 5 кілометрів.

Приємним бонусом при купівлі земельної ділянки під будівництво стане наявність хороших доріг (що може в рази здешевити доставку будівельних матеріалів) і розвинена інфраструктура.

Вибір відповідного за всіма параметрами ділянки під будівництво будинку з бруса - завдання не з легких. Але витрачений час і зусилля з лишком окупляться довговічністю і надійністю майбутньої споруди, багатим урожаєм і хорошим самопочуттям всіх домочадців.

Похожие страницы