Важливі етапи будівництва будинку з бруса

Як правило, ще до початку розробки проекту дерев'яного будинку замовник визначається з матеріалом, з якого він планує зведення майбутнього житла. Адже звичайне і оциліндрованої колоди, простий і клеєний брус істотно розрізняються за вартістю, а в даному питанні кожен виходить з індивідуальних фінансових можливостей.

Все что вам нужно для вашей машины Литые диски, летние и зимние шины на Авто-Легион.RU Вы можете купить быстро и надежно.

Залежно від обраного матеріалу компанія-виконавець розробляє проект дерев'яного будинку, визначає загальну вартість і терміни будівництва.

Після того, як проект будинку з бруса узгоджений з замовником, компанія приступає до підготовки ділянки, очищенні місця, наміченого під фундамент, від непотрібної рослинності, каміння тощо Пристрій фундаменту - перший етап будівництва будинку. Завдяки застосуванню сучасних технологій, закладка фундаменту можлива в будь-який час року, проте взимку його пристрій обійдеться значно дорожче.


Готовий фундамент утеплюють і захищають гидроїзолірующимі матеріалами, після чого приступають до зведення стін. Бревенчатому зрубу буде потрібно якийсь час на природну усадку, а якщо будинок зводиться з клеєного бруса, то побоюватися усадки немає підстав. Наступним етапом будівництва є пристрій покрівлі та оснащення її водостоками, потім виконується установка вікон і вхідних дверей, і після цього можна приступати до прокладання інженерних комунікацій - електропроводки, каналізації, водопостачання. На цьому етапі будівельна компанія виконує розводку кабелів, установку електрощита, прокладку труб і монтаж опалювальної системи.

Заключний етап будівництва дерев'яного будинку - проведення оздоблювальних робіт. У будинку встановлюють внутрішні двері, обробляють стіни і стелі, виконують укладання підлогового покриття. Далі виконується установка унітазу, ванни, раковин і душових кабін. Ванну оснащують системою вентиляції. Після цього проводять обробку кухні, і в найостаннішу чергу виконують монтаж розеток і освітлювальних приладів. Якщо проектом передбачено зовнішнє оздоблення, її можна проводити паралельно з пристроєм інтер'єру дерев'яного будинку.

Похожие страницы