Варіанти оформлення зимового саду

Сьогодні під поняттям «зимовий сад» мають на увазі засклене спорудження, прибудоване до дому.Однако вперше зимові сади були відомі ще за часів Римської імперії. В даний час подібна споруда все частіше використовують не тільки як оранжереї, а й як додаткове житлове приміщення. Сучасні дизайнери можуть запропонувати своїм клієнтам величезну кількість ідей з облаштування зимових садів.

Профессионально и за короткий срок ландшафтный дизайн озеленение участка, территории в Киеве организуют наши специалисты.
Одним з найбільш популярних варіантів конструкції зимового саду вважається класичний стиль, який ґрунтується на використанні симетричною регулярного планування. В обробці такого приміщення можна застосовувати насичені кольори - зелений, синій, золотий, чорний і т.д. Що стосується скління приміщення, то воно повинно бути виконано за особливими технологіями. При оформленні класичного стилю передбачається використання сучасних матеріалів - ПВХ, алюмінію та склопакетів. Ці матеріали дають можливість підтримувати в приміщенні необхідну вологість повітря, температуру, а також необхідний рівень затемнення або освітлення. Варто зазначити, що до скління зимового саду можна приступити як під час будівництва всього будинку, так і після закінчення цього процесу.


Ще один поширений стиль - японський сад. Цей варіант, який має величезну історію, передбачає максимальну лаконічність аксесуарів, простоту і чіткість форм, а також свободу. Основна відмінність цього напрямку від класичного - асиметрія. Створення оранжереї в подібному стилі вимагає певних знань японських традицій і символіки. Тому для оформлення додаткового приміщення в цьому стилі варто звернутися до відповідного фахівця.

Останнім часом модним стало ще один напрямок - хай-тек. Цей напрямок передбачає використання практичних матеріалів - скла, бетону і металу. Використання даного стилю передбачає наявність мінімальної кількості рослин в оранжереї. Однак це повинні найоригінальніші види рослин. Як правило, оранжереї в стилі хай-тек використовують в офісних приміщеннях. На завершення потрібно відзначити ще одне популярне сучасне напрям - модерн. Цей напрямок характеризується мінімальною кількістю декоративних елементів і легкістю ліній.

Похожие страницы