Утеплення будинку з дерева зовні

Матеріал, з якого побудований будинок, багато в чому впливає на вибір технології його утеплення. Якщо для будинків, які побудовані з цегельних або бетонних плит, питання про утеплення будинку не представляє труднощів, то власникам дерев'яних будинків доводиться задуматися над цим. Утеплення будинку, побудованого з дерева, має свої особливості.

Качественная Тонировка автомобилей Bentley, которая сделает вашу машину лучше.

Утеплювати дерев'яні будинки рекомендується зовні. Утеплення будинку зсередини може призвести до того, що в місцях зіткнення утеплювача з деревиною може утворюватися конденсат, що вкрай негативно може позначитися на стані деревини. Утеплення дерев'яного будинку обов'язково має проводитися з урахуванням регуляції вологості, оскільки в результаті неправильного утеплення деревина будинку може пошкодитися.

Для утеплення дерев'яних будинків мало підходить теплоізоляційна штукатурка, оскільки для її використання необхідна поверхня, що має хороше зчеплення. Так як теплоізоляційні конструкції з термопанелей не потребують додаткової підготовці поверхонь стін, то утеплення дерев'яного будинку зовні цим методом найбільш переважно.

Термопанелі, які будуть використовуватися для утеплення будинку, повинні бути виготовлені з паропроницаемого матеріалу. Це дозволить створити вентильований фасад, який буде виводити надлишкову вологу в зовнішнє середовище. Крім того, цей матеріал повинен бути стійкий до впливу вітру і вологи. Пенополеуретан, з якого і виробляється більшість термопанелей, повністю відповідає всім цим вимогам.

Похожие страницы