Утеплення брусового будинку зовні i салон Cherry

Утеплення будинку зовні - обов'язковий процес в комплексі робіт по створенню комфортних умов для проживання в будинках з профільованого і непрофілірованного бруса. Адже, як правило, на будинки з бруса під ключ ціни вказуються без урахування вартості утеплення, так як даний процес не може бути виконаний відразу після зведення коробки будинку - брус повинен дати природну усадку, тому обробку будинку, в тому числі його утеплення, можна робити мінімум тільки через 6-8 місяців.

Наш весільнийсалон Cherry своїм клієнтам пропонує широкий вибір оригінальних весільних суконь за найкращими цінами.

Особливістю нашого клімату є часті зимові морози, при яких необхідно використовувати брус перерізом не менше 150 * 150 мм, щоб у будинку зберігався нормальний мікроклімат. Але однією конопатки і ущільнення щілин бруса буде недостатньо для того, щоб вирішити питання теплоізоляції, адже брус промерзає при сильних морозах. Тому потрібне додаткове утеплення будинку якісним плитним утеплювачем. До речі, утеплення брусового будинку буде виконуватися по зовнішньому контуру: воно допомагає не тільки знизити витрати на обігрів будинку, але при цьому не забирає корисний простір біля житлових приміщень.


Утеплення дерев'яного будинку зовні, як правило, проходить у кілька етапів, воно володіє певними перевагами:

Збереження тепла в приміщеннях і зменшення витрат на опалення, завдяки високим теплотехнічних характеристиках матеріалів (ми рекомендуємо своїм Замовникам як утеплювач вибирати плитний базальтовий утеплювач ROCKWOOL Лайт Баттс (Скандік) товщиною не менше 50 мм).
Захист несучих стін будинку від негативного впливу навколишнього середовища.
Можливість абсолютного преображення фасаду будинку незалежно від типу будови. Вибір матеріалу сьогодні величезний, Ви можете підібрати будь на свій смак і гаманець!
Економія внутрішнього простору дерев'яного будинку, що особливо важливо, якщо у Вас будинок з бруса 6х6 або ще менше.

Для утеплення стін зовні можна використовувати такі матеріали, як пінополістирол, базальтові плити, мінеральну вату та інші утеплювачі. Кожен матеріал має як безсумнівні переваги, так і деякі недоліки. Головне, щоб утеплювач володів високими теплозахисними властивостями і був безпечний для здоров'я людини і навколишнього середовища. Також важливі пожежостійкість матеріалу і легкість в установці.

Похожие страницы