Створіть свій професійний бренд

Сторінка Про мене для Вашого сайту

Про себе Сторінка

Якщо у вас є особистий веб-сайт, портфоліо або блог, ви можете використовувати свою сторінку «Про мене», щоб залучати читачів, просувати свій професійний бренд і продавати свої навички потенційним клієнтам і роботодавцям. До Вашої уваги сайт для пошуку роботи для фінансової стабільності та незалежності на взаємовигідних умовах.

Ось як можна написати ідеальну сторінку «Про мене» з прикладами.

Створіть свій професійний бренд

Один із способів підвищити вашу популярність - створити професійний бренд, який буде однаковим для всіх використовуваних вами соціальних мереж. Наприклад, ви можете використовувати одну і ту ж фотографію в усіх своїх профілях.

Ви також можете створити заяву про брендінгу і використовувати його частково або повністю, тому ви відправляєте однакові повідомлення або повідомлення на всіх своїх соціальних сторінках.

Будьте обережні з конфіденційністю

Жінка, використовуючи ноутбук за столом в їдальні

Пам'ятайте, що роботодавці, ймовірно, будуть переглядати всю інформацію, яку ви маєте в Інтернеті. Витратьте час на періодичну перевірку всієї інформації, яку ви розмістили, щоб переконатися, що вона прийнятна для професійного перегляду, щоб ви могли бути впевнені, що не отримаєте неприємних сюрпризів під час процесу найму. Персональний або професійний брендинг

Можливо, не буде великої різниці між особистим і професійним брендингом, але, з моєї точки зору, ваш професійний бренд - це те, що має значення для потенційного роботодавця, мережевого контакту або будь-якого, хто може допомогти вам знайти роботу або кар'єру. Це більше, ніж просто переконатися, що ваш особистий бренд відображає особистість людини. Це також гарантує, що інформація, доступна про вас в Інтернеті, видно, доступна і має відношення до того, де ви знаходитесь в своїй кар'єрі і куди ви хочете йти далі.

Перевірте свою присутність в Інтернеті

Який тип брендингу у вас є? Є простий спосіб перевірити, яке зображення ви показуєте світу. Google ваше ім'я і подивитися, що з'являється. Я доклав чимало зусиль, щоб створити свій бренд. Введіть моє ім'я в Google, і ви знайдете все на першій сторінці результатів пошуку, мій розділ «Пошук роботи», мой профиль посилання на написання мною книги, посилання на мій блог і посилання на сайт моєї компанії.

Похожие страницы