Шліфування клеєного бруса

На тему обробки стін із бруса існує ряд думок. Деякі вважають, що в додатковій обробці немає необхідності - дерево прекрасно виглядають і без зайвого втручання майстрів.

Быстрый и качественный ремонт аккумулятора iphone киев по выгодной цене.

Логіка в цьому є. Будинки з клеєного бруса, як прийнято говорити, справляють враження з першого погляду. Асоціюються з екологічністю. А текстура деревини підкреслює природну естетику бруса.

Рівні акуратні стіни будинку з бруса тільки ще раз підкреслюють особливості матеріалу, з якого вони виготовлені. А брус тим і хороший, що створюється з геометричною точністю.

Інші експерти та будівельні компанії, що спеціалізуються на зведенні будинків з бруса, вважають, що обробка бруса (а ми говоримо насамперед про шліфовці) - просто необхідна.

Не варто вважати, що додаткова шліфовка - зайва трата часу.

Шліфування клеєного бруса додає будинку особливий вид, додаючи естетики. Повірте - будинок буде виглядати більш ефектно. Це по достоїнству оціните і ви, і члени сім'ї, і приїжджають гості.

Шліфування - робота не з легких. Вона передує фарбуванні, заключного етапу робіт, пов'язаних з обробкою стін. Для шліфування стін ми використовуємо інструмент із регульованою частотою обертання - спеціальну шліфувальну машинку. Також потрібні антисептик, лак, грунт і асортимент шкурок, які розрізняються ступенем зернистості і жорсткості. Необхідні й захисні засоби - респіратори або спеціальні маски.

У компанії Російський Захід шліфуванням займаються справжні професіонали своєї справи. Правда, іноді клієнти, з бажання заощадити, або просто з інтересу задають питання: чи можна шліфувати стіни самостійно? Можна. Але для цього необхідно вивчити питання досконально. Інакше ви просто можете зіпсувати чудовий матеріал, яким є брус. Приміром, використовуючи поширений інструмент - болгарку: вона може залишати подряпини і відчутно псувати зовнішній вигляд бруса. До того ж, тільки справжні професіонали можуть визначити, шкурку якої жорсткості і зернистості необхідно використовувати для насадки, що надівається на болгарку. Наприклад, зернистість шкурки коливається від 40 до 100 одиниць, тобто розрізняється в 2,5 рази. Яку вибрати? Це знають тільки майстри.


Важливо й те, як і з якою швидкістю шліфувати стіни будинку. Це тривалий і скрупульозний процес, оскільки важлива точність рухів, відпрацьована роками і роботою на багатьох об'єктах. Непрофесіонал зможе обробляти від 1,5 до 2 м2 на годину. Майстер своєї справи впорається з роботою набагато швидше. Слід пам'ятати і про те, що будинок з наявністю декоративних елементів вимагає підвищеної уваги і досвіду. І часу на шліфування складних елементів йде не в приклад більше.

Шліфувати великі і рівні поверхні при наявності відповідних навиків досить просто. Інша ситуація з кутами будинку та іншими важкодоступними місцями. Для їх обробки потрібно додаткове майстерність.

Які запобіжні заходи слід застосовувати перед початком шліфування? Насамперед, шліфування будинків з клеєного бруса робиться в масці або респіраторі. Вони необхідні для захисту дихальних шляхів, адже при роботі виділяється дрібна стружка і пил. Також потрібна підвищена обережність при роботі зі шліфувальними машинками будь-якого типу.

Після закінчення процесу шліфування стіни необхідно покрити грунтом і антисептиком, а вже потім - лаком

Похожие страницы