Різниця між еротичними фотографіями і оголеним мистецтвом

Оголена натура на фотографіях - У чому різниця між еротичними фотографіями і оголеним мистецтвом? Оголена натура на фотографіях - У чому різниця між еротичними фотографіями і оголеним мистецтвом?

Мистецтво вимагає таланту. Середня фотографія трохи більше, ніж знімок. Талант і художнє сприйняття практично не потрібні. Опытные и зрелые женщины доступны онлайн бесплатно и без регистрации.

Оголена, сфотографована талановитою людиною, може мати багато спільного з творчістю художника.

Для тих людей, які дивляться на велике мистецтво тільки крізь призму власного еротизму, буде мало різниці. Це в очах дивиться.

Можливо, моя улюблена ню - гола майя Гойї. Історія цієї картини лоскотала моє почуття гумору.

Це одягнена майя, намальована Гойєю за вказівкою її чоловіка, герцога Альби. Під час комісії герцог підозрював, що у Гойї і герцогині були відносини, і забороняв йому знову бачити її.

Гойя помстився, намалювавши оголену герцогиню по пам'яті. В наші дні будь-, у кого є камера, комп'ютер і графічна програма, може зробити те ж саме. За часів Гойї це зайняло талант! Серйозно, різниця дуже мала. Обидва можуть викликати збудження, обидва можуть показувати інтимні деталі оголених тіл - як і живопис, скульптура або будь-яке інше візуальне мистецтво.

Мистецтво включає в себе ню і еротику - це завжди так. Тому спроба провести відмінність не дуже продуктивна.

Нам подобається розділяти сексуальні і художні почуття, тому що хтось «брудний», а хтось не відповідає деяким суспільним цінностям, які з часом змінюються. Наприклад, стародавні греки щосили намагалися зрозуміти, чому ми думаємо, що це має значення.

Як фотограф, я знаю, що працюючи, я створюю мистецтво - незалежно від того, скільки одягу люди носять, і які б емоції я не збирався викликати.

Похожие страницы