Особливості будівництва зрубів

Можна довго сперечатися про переваги дерев'яного будинку, але безумовним залишається той факт, що будинок зі зрубу - це радість для душі російського людини. З давніх-давен наші предки навчалися майстерності будівництва дерев'яних будинків, відточуючи свої вміння і навички.

Качественный перевод текстов предлагает Expresskorrektur express Korrekturlesen быстро и доступно.


Сьогодні будівництво зрубів є високотехнологічний процес, схильний до впливу багатьох вимог. Почнемо, мабуть, з того, що для будівництва зрубів необхідно підібрати якісний матеріал.

Деревина для житлового будинку сортується фахівцем, який перевіряє її на предмет наявності червоточин і гнилі. Як правило, заготівля деревини для зрубу здійснюється в зимовий період. Важливо, щоб стовбури підібраних дерев були прямі, з мінімальним розходженням в збігаючи. Фахівці радять підбирати колоди ідентичного діаметру. Допускається невідповідність діаметра верхніх висівок на 2-3см. Зібрана деревина піддається просушування і підготовки до будівництва. Колоди під зруб повинні мати середню вологість 80-90%, що сприяє їх якісної сушінні і обробці. Менший або більший показник вологості ускладнює підготовчі роботи, збільшуючи можливість шлюбу.


Для будівництва зрубу використовується деревина вологістю 18-22%, що вважається оптимальним в умовах клімату Росії. Після завершення будівництва усушка дерева проходить ще протягом декількох років, тому будинок вимагає періодичної обробки і конопатки. Важливо, щоб житлове приміщення відрізнялося достатньою припливом свіжого повітря. «Дихаючий» будинок забезпечує приплив свіжого повітря мінімум 4 л / с на одну дорослу людину. Тільки в такий спосіб можна забезпечити допустимий вміст вуглекислого газу в будинку.

Обробка деревини здійснюється сучасними засобами: антипірени та антисептики. Металеві частини необхідно покрити антикорозійними матеріалами. Для металу найкраще підійде полімеризація порошкової фарби, що забезпечує тривалу експлуатацію всіх сталевих елементів будинку.

Похожие страницы