Купити будинок з бруса недорого або побудувати самому?

Купити готовий будинок з бруса або побудувати його? Напевно, багато хто з тих, хто націлився обзавестися приватним котеджем, задавали собі це питання. Ринок нерухомості рясніє привабливими пропозиціями про покупку нових будинків, як на території міста, так і на території сучасних котеджних селищ з розвиненою інфраструктурою. Однак така покупка по кишені далеко не кожному. Крім того, придбання готового будинку має і ще один вагомий недолік - типове проектування. Вибирати доведеться з готових котеджів зі стандартним плануванням. А як же індивідуальний дизайн?

У нас Вы сможете заказать печать на футболках, custom print качественно и доступно.
Звичайно, будівництво власного будинку набагато краще, ніж покупка готового. Але і тут виникає нове запитання. Чи будете ви будувати самостійно? Або краще звернутися до професійного підряднику?

Припустимо, ви вже придбали і підготували ділянку, де буде побудований будинок з бруса під ключ недорого. І у вас на руках є проектна документація, а також кошторис від компанії-підрядника. Здавалося б, чому не купити матеріали самостійно, а потім своїми руками побудувати будинок свій мрії? Адже в кошторисі ціни на будматеріали настільки прийнятні, а розлучатися зі своїми «кровними» ой як не хочеться.

Не варто помилятися! Більшість будівельних компаній, які пропонують дешеві будинки з бруса працюють з багатьма постачальниками будматеріалів, купуючи продукцію оптом, що має на увазі наявність знижок і дисконтів, які, до слова, вам ніхто не надасть. Саме так підрядники формують конкурентні ціни на свої послуги. Ваш бюджет значно постраждає від самостійної закупівлі будматеріалів.

Навіть якщо у вас є друзі з досвідом в сфері будівництва, це не гарантує якісного результату. Професіонали високого рівня не захочуть втрачати час на безкоштовну послугу, а низькокваліфіковані фахівці, готові працювати за «спасибі», можуть допустити грубі помилки.

Купити будинок з бруса недорого набагато зручніше і простіше, що вже говорити про економію. Вам не доведеться хвилюватися про якість, адже більшість підрядників надають гарантії на всі виконані роботи. Звертаючись до фахівців, ви будете впевнені, що ваш будинок з бруса прослужить не менше 100 років, не втрачаючи своїх експлуатаційних характеристик.


Самостійне «творчість» може привести до досить сумних наслідків:
неправильна закладка фундаменту під будинок.
затримки поставок будматеріалів.
недоцільна економія на будматеріалах, яка може позначитися на якості реалізації проекту. Так, проста економія нагелів може привести до деформації будівлі, яка, як правило, помітна тільки на етапі оздоблювальних робіт.
придбання матеріалів низької якості або невідповідних аналогів. Як результат, неекологічність, небезпечність, швидке утворення цвілі, грибка, цвілі.

У підсумку дешеві будинки з бруса, побудовані своїми руками, виходять низькоякісними або непридатними для життя. Погоня за економією виливається в справжню катастрофу, винуватцем якої стає сам забудовник. Щоб організувати самобуд потрібно мати досвід в сфері організації будівельних робіт, знаннями в області будматеріалів і технологій будівництва, мати надійних постачальників будматеріалів, повний арсенал необхідного обладнання. Погодьтеся, таким «багажем» може похвалитися не кожен.

Побудувати будинок з бруса під ключ недорого можна, тільки якщо ви заручитися підтримкою професіоналів. Виберіть проект, визначитеся з компанією-підрядником, оформите договір і насолоджуйтеся роллю замовника, який контролює процес будівництва!

Похожие страницы