Дошка для підлоги. Монтаж

Дошка для підлоги, монтаж якої необхідно здійснювати при проведенні столярних робіт по настилу дерев'яних підлог, досить примхлива в плані підгонки, тому даний вид роботи надійніше було б довірити досвідченому столяра який має певний досвід в цьому питанні, інакше можна просто потрапити з декількох сторін, а саме отримати підлогу зі щілинами міліметр і більше, покладений вами дерев'яна підлога підніметься і утворює захід місцевість або ж сама дошка буде місцями порвана кріпильних матеріалом, що теж не дуже естетично і навіть укладання зверху паркету, ламінату і інших камуфлирующих поверхню будівельних матеріалів не врятують створену вами проблематику .

Хотите сделать сюрприз родному человеку, на сайте http://originaloff.com.ua/ru/goods/type/favorite/podarok_lyubimomu.html Вы сможете выбрать подарок, который вам запомнится на всю жизнь.

У чому ж основна хитрість, чому укладання дошки так складна? А складність полягає в самих правилах з укладання, які не можна обійти або замінити, інакше отримуємо неякісний дерев'яна підлога.

По-перше, сама статева дошка повинна бути якісна без гнилі, Підпара і мати мінімальну сучковатость, однакової товщини не менше 35 міліметрів і довжиною не коротше 1 метра. При цьому деревина, з якої зроблена дошка, повинна бути одноманітною і мати рівень вологості не більше 15%, останній параметр дуже важливий він підіймає, рве і робить щілини.

По-друге, саме приміщення має бути повністю підготовлено для проведення укладання підлог - стіни і стяжка повинні бути рівні з мінімальним рівнем вологості, вологість же повітря не вище 60%.


По-третє, перед початком робіт необхідно витримати статеву дошку для адаптації в тому приміщенні, в якому вона передбачається для укладання, для цього достатньо 3-4-х днів. За цей час дерево стане однією температури з приміщенням, що виключить конденсацію вологи в приміщенні або на самій статевої дошці.

По-четверте, необхідно пам'ятати, що дерев'яне покриття можна стелити тільки на підготовлені дерев'яні конструкції, стару дерев'яну підлогу, бетонне перекриття і лаги по стягуванню. В якості ізоляції використовується грунтовка або поліетиленова плівка.

Ну і останнє дошка для підлоги, монтаж якої необхідно здійснити помилок не прощає.

Похожие страницы