Дитячий майданчик у саду

Поповнення в родині - це найщасливіший і радісна подія для всієї родини. І коли у вас з'являється бажання створити хороший затишок і комфорт для своїх діток, то це можна сказати нормальне явище. Адже кожен батько бажає, щоб його дитина добре розвивався і при цьому ні краплі не постраждав. У цій статті йтиметься, про дитячий майданчик яку можна створити в саду на дачі.

Компания наш двор предлагает качественные площадки для детей по самым лучшим ценам.

Звичайно, при створенні дитячого майданчика потрібно дотримуватися кількох важливих правил. Площадка повинна бути безпечною і зручною, як для самої дитини, так і для батьків. Починати будівництво майданчика слід з правильного вибору ділянки.

Постарайтеся вибрати місце навпроти вікон будинку, де батьки зможуть, не виходячи на вулицю наглядати за дітьми. Так буде і батькам спокійніше і самій дитині.

Площадка повинна розташовуватися на сонячній стороні, щоб на ньому було багато світла, але при цьому частина її повинна знаходитися в тіні.

Майданчик в глибокій тіні розташовувати не можна, так як там дуже довго таїть сніг, а після дощу або поливу земля (або інше покриття), довго просихає. Тому дерева повинні затінювати майданчик не більше половини.

Обов'язково при виборі ділянки не забудьте про протяги, які маленькі організми сильно боятися. Тому ділянку для майданчика між глухим парканом і будинком в цьому випадку не підходящий. Ситуацію, звичайно ж, можна виправити, якщо там зробити ширму, повиту плетистими рослинами або висадити "екран" з чагарників, де все - таки існує хоч не велике провітрювання. Глухе огорожу в такому випадки теж не дуже вдалий.

Для дітей маленького віку спочатку вистачить близько 8 квадратних метрів площі. Але з часом дитячий майданчик буде рости, тому що ростуть і діти. Маленькі діти в основному люблять грати по одному, вони починають вивчати світ з його різними кольорами, предметами, смаком. Вчаться долати різні перешкоди на своєму шляху, які можуть бути у вигляді сходів, тунелів і підвищень.


Тому для їхньої першої дитячого майданчика підійде самий мінімальний набір: невелика гірка, пісочниця і маленький басейн. Пісочниця повинна закриватися кришкою, щоб туди не потрапляв садове сміття або щоб кішки Там не капостили. А дно слід прикрити матеріалом, який пропускає вологу і не дає проростати рослинам.

Будь батьки знають, що одноманітність набридає навіть найменшій дитині. Тому купувати дороге обладнання, немає жодного сенсу, краще просто міняти або додавати щось нове, було б бажання і фантазія батьків. Деякі предмети можна виготовити своїми руками, що для дитини це буде ще цікавіше. Наприклад, можна розписати яскравими фарбами старий непотрібний таз червоним кольором з білими колами і перевернувши його встановити на старий пень, ось вам і готовий гриб мухомор. Також можна взяти кілька елементів з розпиляних дерев, колод, дощок ретельно їх ошкурить і пофарбувати в різні яскраві кольори.

І, звичайно ж, всі батьки хочуть, щоб їхні чада були здоровими, тому можна створити на дитячому майданчику "доріжку здоров'я", за якою він буде ходити босоніж. Поверхня такої доріжки буде чергуватися різною фактурою, наприклад, на самому початку лежатиме мармурова крихта, потім пісок, дрібна і без гострих країв галька і врешті дрібний гравій і газон штучним або природний. Або можна зробити різних форм і з різними фактурами невеликі килимки і розподілити їх по всьому майданчику, і нехай дитина бігає по ним без взуття.

Похожие страницы