Деревина для покриття підлоги

Покриття для підлоги, що викликає відчуття затишку - це, звичайно, дошка для підлоги. Ціни на дерево не дуже дешеві, але зате довговічно й практично. Ну що ще, крім дерева, може виглядати так красиво! Та й екологічна безпека матеріалу, в порівнянні з іншими винаходами і синтетичними нововведеннями, помітно виграє. Високотехнологічне обладнання дозволяє виготовити найрізноманітніші варіанти лаг і дощок для підлоги, що дає можливість створити покриття з естетичних і практичних якостями не гірше паркету. Ще з давніх-давен відома відмінна шумоізоляція дерева, тому це теж явна перевага даного будматеріалу. Нехай дерев'яна дошка і не гріє подібно батареї, але через низьку теплопровідність, такий стать не здається холодним.

Вы можете купить купить пианино petrof у нас по самой лучшей цене.
Найчастіше для дощок використовується сосна або ялина. Але при бажанні можна настелити підлогу і з цінних порід деревини: дуб, ясен, сибірський кедр, модрина. В цьому випадку вартість буде дещо вищою, але дешевше ніж використання екзотичних дерев, що теж можливо. Щоб підлога виблискував і іскрився в променях світла, бажано покрити поверхню лаком. Ось тільки сушка буде супроводжуватися неприємним запахом, але всього пару днів. А якщо буде потрібно приховати деякі дефекти: тріщини, відколи, сучки, то підлогу краще покрити фарбою. Це і полегшить догляд - і продовжить довговічність покриття.


Відповідна обробка деревини, дозволить виробляти монтаж без зайвих підготовчих робіт. Правильно підігнані пази, дозволять змонтувати підлогу без щілин. Широкий вибір натурального матеріалу - це додатковий плюс, що дозволяє уникнути довгих пошуків і труднощів з вибором. Дошки різних розмірів і товщини, міцність, якість обробки і вибір деревини - будуть вирішальним чинником визначальним ціну.

Виробництво і продаж такого будівельного матеріалу як дошка для підлоги, ціни, які повинен заздалегідь дізнатися покупець - все це можна зробити через інтернет, зайшовши на відповідний сайт. Доставка і необхідні консультації - це обов'язок сторони продає. Живий матеріал, який дихає - деревина, продукція яка не застаріє, вона завжди затребувана і популярна.

Похожие страницы