Чому будинки і лазні будують з сибірського кедра?

Будинки і лазні з кедра в наші дні дуже популярні з тих причин, що ця порода дерева відрізняється унікальними характеристиками, про які ми вам розповімо.

Если Вам необходим отель, быстро и надежно онлайн бронирование отелей на нашем сайте с экономит ваше время и деньги.

Екологічність і привабливість
Кедр є благородним деревом, яке має ніжно-рожевий відтінок і приємну текстуру. Матеріал виділяє приємний аромат, який наповнює будинок і дає всім мешканцям бадьорість і зміцнює здоров'я. Повітря в будинку з кедрового бруса завжди стерильний, так як кедровий аромат відлякує тарганів, комарів і мошок.

Хороша теплоізоляція
Матеріал відрізняється невисокою теплопровідністю. Теплоізолюючі характеристики дерева перевершують камінь і бетон в десять разів, тому вдома з кедрового бруса стоять довше і добре зберігають тепло.


Довговічність
Кедрова деревина протистоїть гниттю і розкладанню за рахунок унікального хімічного складу. Будівлі зі звичайного бруса довго висихають і можуть чорніти з роками, а з кедром такого ніколи не відбувається.

Мінімальна усадка
Висока щільність забезпечує мінімальну усадку кедрового зрубу. Матеріал ніколи не розтріскується і не деформується. Що стосується вікон, які найсильніше сприйнятливі до усадки будови, їх можна робити через усадкові колоди без застосування монтажної піни, залишаючи місце для усадки.

Похожие страницы