Будiвництво рублених домiв

Будівництво дерев'яних будинків налічує кілька десятків років.
Дерев'яні будинки, зведені з оциліндрованих колод, коштують трохи дорожче на відміну від каркасних будинків, і володіють всіма перевагами натуральної деревини. Дерев'яні будинки з колод досить міцні і теплотривкі, в естетичному плані виглядають дуже добре.

Самый доступный рейтинг обменников, где Вы сможете быстро ознакомиться с курсом и выгодно обменять деньги.

Через брус і колода в закритому приміщенні змінюється до 30% повітря протягом доби, при цьому унікальні властивості такого матеріалу дають можливість в суху погоду віддавати вологу, а в сирій день вбирати в себе надлишки, наявні в житловому приміщенні.

Завдяки цим властивостям деревини такі будинки відрізняються унікальним мікрокліматом і мають високий рівень комфортності. Сьогодні будівництво будинку з колоди не втрачає своєї актуальності.


Якщо говорить про вартість зведення таких будинків, вона визначаться перенесенням обробних і трудомістких операцій з виробництва, де виконати всі необхідні операції не складе труднощів, на будівельний майданчик. Технологію монтажу можна визначити на етапі створення проекту майбутнього будинку.

З цеху на будівництво привозять не заготовки, а готові деталі, їх потрібно тільки акуратно зібрати. З кожним днем зростає попит на оциліндрованої колоди і сучасні технології дають можливість виконати в заводських умовах необхідні вироби великого діаметра, які не поступаються за фізико-технічними показниками колодах, рубаним вручну.

Стіни дерев'яних будинків з колод, завдяки новим дуже точним способам обробки колод підганяються дуже щільно, тому вінці конструкцій з цього матеріалу мають невеликі зазори.

Дерев'яні будинки, збудовані з оциліндрованих колод, мають стильний і привабливий вигляд. Оциліндровка колод дарує будівлі особливу красу і неповторну витонченість. У Європі ці будинки найпрестижніші і на них завжди великий попит. Самий правильний вибір - це будівництво дерев'яного будинку з оциліндрованих колод.

Якщо ви прийняли рішення побудувати лазню, будинок або котедж з колоди, насамперед визначитеся з вибором відповідного матеріалу. Зазвичай мова йде про клеєного бруса або оциліндрованої колоди.

Для виготовлення цього матеріалу, як правило, вибирають хвойні породи дерева, це модрина, сосна, ялина і сибірський кедр. Такий вибір можна пояснити особливими властивостями цих порід дерева. У складі хвойних дерев містяться фітонциди, ці речовини мають антимікробну дію і дуже корисні для здоров'я.

Похожие страницы