Будинок з бруса своїми руками

Будинок, побудований своїми руками - це предмет гордості будь-якого чоловіка. А, якщо він ще й виконаний з дерев'яного бруса, то атмосфера в ньому точно буде неймовірно теплою і затишною. Але для того, щоб свій будинок з бруса дійсно радував, до будівництва варто підійти грунтовно і дуже серйозно.

Любите смотреть хорошие фильмы, предлагаем Вам бэтмен против супермена на заре справедливости, подробней ознакомиться с фильмом сможете на нашем сайте.

Проектування будинку з бруса
На першому етапі слід зайнятися проектуванням. Це слово включає в себе не тільки дії, пов'язані з тим, як саме має виглядати будинок в майбутньому, а й передбачає проведення розрахунків. Також необхідно грунтовно вивчити ринок, щоб розрахувати скільки бруса додому буде необхідно, і в наслідку закупити будматеріал за вигідною ціною. Також потрібно буде визначити місце для його подальшого зберігання. Але найголовнішим питанням у будівництві все ж залишається дозвіл на будівництво будинку від відповідних інстанцій. І тільки після того, як всі ці завдання будуть вирішені, можна приступати безпосередньо до самого зведення будинку.

Розрахунок кількості бруса додому
Розглянемо на прикладі розрахунок кількості бруса для будівництва будинку:
Необхідно побудувати будинок розміром 6х10, висота якого складе 3 метри і також є п'ята стіна. Для це з бруса 150х150 мм, складають периметр стін (не забуваємо і про п'яту стіну з висотою 6 метрів). Отримуємо: 6 + 6 + 6 + 10 + 10 = 38 погонних метрів. Далі отриманий периметр множимо на висоту поверху, тобто 3 метра, і отримуємо 114 кв. метрів. Для того, щоб перевести отримані вимірювання в кубічні метри потрібно помножити отриману площу на товщину бруса - 114 * 0,15 = 17,1 кубічних метра.


Закладка фундаменту будинку з бруса
Все будівництво починається з закладки фундаменту. Він є основою будинку і від того, які матеріали будуть використані і як якісно будуть проведені роботи, залежить довговічність всієї конструкції. Фундамент обійдеться недешево. Як показує практика, його вартість, в кінцевому підсумку, становить тридцять відсотків від усіх витрат на будівництво. Та й сам процес досить трудомісткий і складний, проте якщо докласти зусиль, то з ним можна впоратися.

Будуємо будинок з бруса. Який брус краще?
Як тільки фундамент буде готовий, можна починати зводити стіни. Одним з оптимальних матеріалів для будівництва своїми руками є брус. Він має прямокутну форму і абсолютно однакову товщину по всій довжині. Це полегшує процес укладання і дозволяє домогтися рівної поверхні.

Брус може бути профільованим і клеєним. У кожного виду є свої переваги. Наприклад, профільований брус оснащений пазами, що робить укладку неймовірно легкої, а клеєний позбавить від побоювань з приводу всихання і розтріскування.

Пол і дах будинку
Після закінчення робіт над спорудженням стін, необхідно зайнятися дахом. Спочатку, конструкція монтується з крокв. А, в залежності від обраної форми, можна буде визначитися і з основним покрівельним матеріалом. Не можна забувати і про такі моменти, як гідроізоляція і теплоізоляція.

Залишається тільки подбати про створення статі, підведенні і забезпеченні працездатності всіх комунікацій і можна приступати до опоряджувальних робіт.

Побудувати будинок своєї мрії - справа не з легких. Однак при бажанні і певних зусиллях з цим впорається кожен.

Похожие страницы