Будинки з клеєного бруса. Вибір матеріалу

Кожен, хто прагне побудувати сучасний і безпечний в екологічному плані будинок, має можливість вивчити всі плюси і мінуси існуючих технологій будівництва з дерева.

У нас Вы сможете заказать и купить раздвижные двери быстро и надежно. Специалисты помогут вам сделать правильный выбор.

Величезна кількість інформації для вивчення теми будівництва дерев'яних будинків, представлено в профільних журналах і в інтернеті. Найбільш популярними технологіями на сьогодні вважаються будинку з клеєного бруса і вдома з оциліндрованих колод.

Будівництво будинку з оциліндрованих колод вимагає менших вкладень в покупку матеріалу - колоди, але надалі ця економія нівелюється довгим терміном усадки будинку (від 1-го року, до 2-х років), так як використовується сировина здебільшого сире, а тріщини, які виникають в процесі усушки, значно ускладнюють роботу по обробці будинку.

Ширина паза на стиках між рядами виходить не більше 0,5 товщини стіни, що призводить до додаткових витрат з теплопостачання.

Побудувати будинок з клеєного бруса набагато швидше, ніж зводити, наприклад, кам'яна споруда.
До плюсів будівництва будинку з клеєного бруса належать відсутність осідання будинку (менше 1% на висоту стіни, що дозволяє вставити вікна в будову відразу після складання стінового комплекту), відмінний вигляд стін будинку з клеєного бруса, вартість обробки при цьому значно знижується, швидкість збірки будинку з клеєного бруса (термін складання будинку залежить від площі будівлі та складності конструкцій і варіюється від 2-х тижнів до 2-х місяців).

Будинок з клеєного бруса. Переважаючі гідності.
Більшість людей, стурбованих своїм здоров'ям і здоров'ям своїх рідних із за, постійно погіршується екологічної обстановки, сьогодні бажають проживати в дерев'яному будинку з масою достоїнств, притаманних дерев'яної
споруді, серед яких на першому місці - екологічна чистота матеріалу, затишок і безумовний комфорт, а так само дійсно казковий зовнішній вигляд. Однак, у більшості випадків господарі замість «дерев'яної казки» набувають будинок з цегли або бетону. Яка причина?

По-перше, тільки через рік - два по закінченню будівництва можна заселятися в дерев'яний будинок, так як він дає усадку (у разі будинку з оцілінлрованного колоди, звичайного бруса природної вологості, рубаної колоди).

По-друге, існує переконання, що даний матеріал, особливо в порівнянні з залізобетонними конструкціями, недовговічний, а так само пошкоджується різними комахами і грибком, в слідстві виникнення внутрішніх тріщин усушки, збільшених зазорів в вузлових з'єднаннях, і т.д.

По-третє, звичайний дерев'яний будинок незабаром втрачає пишність зовнішнього вигляду в результаті появи зовнішніх тріщин. Вихід один: перетворювати зовнішній вигляд ще вчора казкового дерев'яного будинку, обшиваючи його сайдингом, або іншими оздоблювальними матеріалами. А для цього, як ми знаємо, необхідно витратити не мало коштів і дорогоцінного часу!
Однак, ринок і сучасні технології в деревообробці дають можливість споживачеві все-таки відмовитися від штучних конкурентів дерева і побудувати свій будинок з клеєного бруса. Будинок з клеєного, профільованого бруса є не перевершеним лідером в сучасному дерев'яному житловому будівництві, поєднуючи в собі переваги на відміну від своїх попередників (бруса природної вологості, оциліндрованих колод і так далі), характеризується комплексом достоїнств.

Незаперечні достоїнства клеєного бруса безпосередньо пов'язані з особливостями технології його виробництва. У процесі виготовлення цього матеріалу використовують лише цільне дерево, яке піддається розпилу на дошки з видаленням вад і хворих ділянок деревини з подальшою склеюванням по довжині (зрощенням). Наступним етапом є вирівнювання дощок по довжині і склеюванням їх між собою на спеціалізованому верстаті під великим тиском. Утворилися заготовки потім профилируют, на спеціальному (повністю автоматизованому) обладнанні, що виключає людський фактор, обрізають до необхідного розміру і виконують вузлові з'єднання різної складності.


Будинок з клеєного бруса, безперечно, перевершує своїх «дерев'яних побратимів».
1. У результаті використання в процесі виготовлення сухого пиломатеріалу, спеціально розробленої технології склеювання і абсолютно нешкідливого для здоров'я людини двокомпонентного імпортного клею, можна забути про можливість появи тріщин і усадки конструкції. Ідеальна якість поверхні не вимагає додаткової обробки стін.

2. Завдяки процесу виготовлення сполучних елементів на автоматизованому, з дуже високим класом точності імпортному обладнанні, будинок з клеєного бруса характеризується високим ступенем теплоізоляції і рівною поверхнею всіх стін.

3. При додатковій обробці стін будинку спеціальним захисними просоченнями і лакофарби вирішується проблема можливої появи грибка і шкідливого впливу навколишнього середовища. Дуже підходить для цих цілей продукція компаній (tikkurila, belinka).

4. З огляду на те, що для будівництва будинків за даною технологією використовують готові деталі виготовлені з високою точністю, час, розраховане на монтаж, значно скорочується при цьому якість кінцевого продукту не страждає.

Програми, в яких проектуються будинку, дозволяють втілити в життя найвитонченіші побажання замовників. Будинки з клеєного бруса - це маленька казка в реальному житті, створена на довгі роки, що вражає різноманітністю архітектурних форм!

Похожие страницы