Будівництво зрубів будинків з Бруса

Методи сучасного будівництва значно вдосконалилися.Такі дерев'яні об'єкти, як зруби будинків, є на сьогоднішній день найбільш економічними і функціональними.На місце масивних колод приходить практичний профільований брус - високоефективний матеріал для зведення заміських особняків і котеджів.Недорога дерев'яна основа дозволяє створювати екологічно чисте житло з надійними експлуатаційними характеристиками.Завдяки своїй структурі, натуральна деревина зберігає в собі накопичене тепло.Тонкий брус на відміну від колоди набагато легше просочити антибактеріальними засобами і продовжити термін життя заміського об'єкта.Також ціни на такий матеріал для зрубів менше ніж на колоду.

 

Сьогодні, одним з кращих на сучасному будівельному ринку є зруб будинку з бруса, зведений в місті Пестово - відомому місці старовинного дерев'яного зодчества.Ці унікальні споруди зважаючи на свої технологічних якостей давно набувають жителі не тільки Новгородської області, але і всієї Росії.Ми пропонуємо найдоступніші, низькі ціни для своїх клієнтів. Наші фірмові зруби будинків з бруса недорого стоять і представляють гідну альтернативу іншим видам сучасного будівництва.Щоб купити і побудувати бревенчатую конструкцію затрачається в 5 разів більше натурального матеріалу, ніж при використанні профільованого бруса, який не менш екологічний і міцний!

 

Як і багато століть тому, зруб будинку складає серйозну конкуренцію іншим типам заміських будівель.Ряд цінних переваг і естетичність зовнішнього вигляду струганих брусів забезпечують мешканцям комфортне проживання серед ландшафтів природи.Здатність цих матеріалів до усадки практично відсутня через якісною просушки тонкого бруса.Ці універсальні конструкції приватного житла відносяться до швидкомонтованих, так як готові частини будинку збираються на ділянці за лічені дні або тижні.Процес монтажу не вимагає застосування громіздкої вантажопідйомної техніки і складного будівельного обладнання.Збірка об'єкта на брусової основі відбувається за участю професійної бригади з 2-3 чоловік.

Возможно, вам понравится
Будівництво будинків і бань із
Будівництво будинків і бань із
Рубка зрубу з бруса в «теплий
Рубка зрубу з бруса в «теплий
Збірка дерев яного зрубу будинку
Збірка дерев'яного зрубу будинку

Геній Горчаков: «Національний театр треба берегти і підтримувати» & Nbsp; & mdash; & nbsp; Червоний прапор
Що для цього треба? Прибрати прилеглі до вулиці Кірова два безглуздих сараю або складу, складених чи то з дощок, чи то з брусів, і висотою мало не з двоповерховий будинок.Два цих .. Будівництво тільки вестибюля і фойє НЕ спустошить казну, як новий театр опери та балету ».

БУДІВНИЦТВО БУДИНКИ З БРУСА.wmv
БУДІВНИЦТВО БУДИНКИ З БРУСА.wmv
Будівництво будинків з бруса
Будівництво будинків з бруса
Будівництво будинку з бруса
Будівництво будинку з бруса
Похожие страницы