Будівництво Зимових Будинків з Бруса

Для будівництва дерев'яних будинків з бруса застосовується четирехкантного брус природної вологості або примусової сушки.Брус буває струганий або звичайний. Часто для будівництва будинків застосовується профільований струганий брус.Для будівництва літніх дачних будинків застосовується брус товщиною до 120 мм.Для будівництва будинку з бруса, призначених для зимового проживання, товщина стін повинна бути не менше 150 мм.

 

Якщо для будівництва брусового будинку застосовувати брус меншої товщини, то для постійного проживання в такому брусовому будинку стіну з бруса необхідно утеплювати.З дерев'яного бруса можна будувати стіни, стикуються не тільки під прямим кутом, наприклад, зводити еркери.Будинки з бруса найчастіше вимагають зовнішньої обробки з метою додання будові більш естетичного вигляду, що потрібно враховувати при складанні кошторису витрат на споруду дерев'яного будинку.Товщина зовнішніх стін брусового будинку, в залежності від товщини бруса, може коливатися від 100 мм до 200 мм.При будівництві будинків з бруса внутрішні перегородки бажано вибирати такої ж товщини.

 

Для рівномірної усадки брусового будинку та уникнення горизонтальних зрушень стіни збираються на дерев'яних нагелях.В якості теплоізоляції вінців використовується льноджутовая полотно.Необхідність в наступній обробці брусових стін (обшивка вагонкою, блок-хаусом або сайдингом, обкладка цеглою та ін.) Залежить від бажання Замовника і може бути здійснена не раніше, ніж відбудеться природна усадка стін (0, 5-1 рік).

 

Через певний час починається розтріскування бруса і необхідно постійно проводити ремонт.Вид будинку ставати непоказним. Тому наша компанія «Будинок сім'ї» пропонує своїм клієнтам Будинок клеєного бюстгальтер, котори stroâtsâ провів з сухого матеріалу і в NIH Де чистої nedostatkov, які зараз на dOmah просто профільованого бюстгальтер.

 

Дома клеєного профільованого бюстгальтер ЕСТЬ відкритий багатий, élitnyj бачення і практичний не вимагають otdeločnyh робіт.

Возможно, вам понравится
Будинок з бруса - бригада Бориса
Будинок з бруса - бригада Бориса
Дерев яний житловий будинок, 3d-модель
Дерев'яний житловий будинок, 3d-модель
Будівництво будинку з клеєного
Будівництво будинку з клеєного

Геній Горчаков: «Національний театр треба берегти і підтримувати» & Nbsp; & mdash; & nbsp; Червоний прапор
Що для цього треба? Прибрати прилеглі до вулиці Кірова два безглуздих сараю або складу, складених чи то з дощок, чи то з брусів, і висотою мало не з двоповерховий будинок.Два цих .. Будівництво тільки вестибюля і фойє НЕ спустошить казну, як новий театр опери та балету ».

Похожие страницы