будівництво будинку з

Будівництво будинку з профільованого брусу

Будинки з профільованого бруса - це дійсно вдале придбання, так як всередині ви будете жити в унікальному і здоровому мікрокліматі.

 

Профільований брус схожий на звичайний, тільки на протилежних сторонах колоди він має спеціальні шипи і пази, за рахунок яких прибирається внутрішній тиск в дереві.Мінімізація напруги знижує природні тріщини деревини. Брус цього типу має такі види перерізу: 145x95 мм., 145x145 мм., 195x145 мм.

 

Розглянемо основні переваги будинків з профільованого бруса:

 
     
  1. Гладка структура.Дерево завжди має на своїй поверхні нерівності, але у профільованого бруса вони істотно менше по ширині і глибині, ніж у оциліндрованих колод, так як внутрішнє напруження всередині стовпа знижене.Таким чином, стики між колодами більш герметичні і немає необхідності вдаватися до вторинної конопатці.
  2.  
 
     
  1. вартість. Ви також можете купити Будинок бюстгальтер недорого, тaк як це зміст буде коштувати вам майже в 2 рази ДЕШЕВІ ocilindrovannogo колоди.Ви також заощадите на опаленні, адже здатність зберігання тепла в подібній конструкції вище в два рази в порівнянні з іншими видами дерева.А це означає, що ви зі спокійним серцем чекатимете рахунки на електрику, адже вам не доведеться постійно протоплювати приміщення.Відзначимо важливу перевагу компанії «Леспром-Строй»: наявність власного деревообробного виробництва в Нагорська районі Кіровської області, завдяки чому ціна на наші будинки відчутно нижче інших пропозицій на ринку.
  2.  
Возможно, вам понравится
Будівництво будинків з
Будівництво будинків з
Виробництво та будівництво
Виробництво та будівництво
Будівництво дерев яного будинку
Будівництво дерев'яного будинку

показал чудеса трансформации  —  DRIVE.RU
Основная идея машины заключается в обеспечении максимального пространства для груза на совсем небольшой площади и разнообразной трансформации интерьера. Просто эту трансформацию .. Одна из изюминок проекта — сдвижной металлический брус на передней панели.

Будівництво будинок з
Будівництво будинок з
Будівництво будинку з сухого
Будівництво будинку з сухого
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з
Похожие страницы