Будівництво будинків з сендвіч-панелей

Слово «сендвіч» означає багатошаровий бутерброд. Сендвіч панель являє собою багатошаровий матеріал. Два зовнішніх краю виконуються з жорсткого матеріалу (ПВХ, металу, ДВП, магнезитової плити), внутрішній шар займає утеплювальний матеріал. Деталі панелі за допомогою пресування склеєні між собою. Сендвіч панелі випускаються стінові і покрівельні.

Для строительства своего дома Вам будут необходимы сэндвич панели, которые Вы сможете заказать и купить на нашем сайте по доступной цене. Надежность и качество гарантируется.

Переваги сендвіч панелей
Висока швидкість зведення будівель. Монтаж сендвіч панелей виробляється досить швидко. Наприклад, для будівництва будинку до 100 кв.м. буде потрібно близько місяця. Для побудови такого ж будинку з бруса потрібно 2 місяці. У нових густонаселених районах потрібна велика кількість торгових точок. Таким чином, будівництво магазину з сендвіч панелей може бути вдалим рішенням для підприємців.
Надійність конструкції. Якщо порівнювати будинку з бруса і колоди з будинками, виконаними з сендвіч панелей, то останні іноді навіть перевершують за цими параметрами. Стіни з таких панелей товщиною в 15-20 см здатні витримувати навантаження до 10 тонн. Перекриття з цього матеріалу розраховані на навантаження в 2 т. На 1 м. Кв.
Висока вогнестійкість. До складу матеріалів, використовуваних для виробництва сендвіч панелей, входить речовина антипірен, яке дозволяє витримувати панелям відкритий вогонь протягом приблизно 3 годин.
Висока збереження тепла. Такі будівлі розраховані на збереження температури всередині них при - 50 ° С і + 50 ° С зовні. Дослідження показують, що вдома з сендвіч панелей значно більше зберігають температуру, ніж будівлі з бруса і цегли.
Екологічно чистий матеріал. Ніякі шкідливі випари жителям будинку, побудованого з сендвіч панелей не страшні, оскільки всі вихідні будівельні матеріали являють собою екологічне сировину.
Висока звукоізоляція. Для порівняння можна сказати, що подібної звукоізоляцією володіє цегляна стіна двометрової кладки.

Недоліки сендвіч панелей
Герметизація. Для того. щоб будинок не зазнав розгерметизації, технологія збирання повинна бути дотримана неухильно. Будівельні роботи повинні проводитися людьми, що має певний досвід роботи з сендвіч панелями.
Заборона на додаткове навантаження. Ця особливість є спільною для всіх легких будівель. Стіни будинків з сендвіч панелей самонесучі, на них не вийде покласти додаткове навантаження.
Деякі наповнювачі можуть бути горючими, наприклад, пінополістирол. Якщо будівля планується високою вогнестійкості, то такий утеплювач застосовувати не можна.
Пошкодження покриття. Панелі покриваються досить міцною полімерною фарбою, але вона не завжди здатна витримувати удари великої сили.
Вентиляція. Для того щоб в приміщенні було свіже повітря і не допускати накопичення волога потрібно ретельно продумати перед початком будівництва систему вентиляції.

Вартість будівельного матеріалу
Доступна ціна будівництва з сендвіч панелей для людей із середнім достатком є одним з головних переваг матеріалу. Відносно невисока вартість матеріалу може збільшитися або зменшитися залежно від деяких параметрів будівництва і використовуваних матеріалів у виробництві панелей.


На підсумкову вартість будівництва впливають кілька факторів:
1. Розмір майбутньої споруди (ширина, довжина), кількість використовуваного матеріалу.
2. Товщина використовуваних панелей.
3. Якісні характеристики використаних у виробництві матеріалів:
Наповнювач або утеплювач - мінеральна вата, пінополістирол, пенополіізоціанурат, пінополіуретан.
Обшивка - сталевий лист, гіпсокартон, поліестер, вологостійкий оргалит тощо.
4. Зовнішній вигляд поверхні панелей. Текстура їх може бути різною, наприклад, рифлена або хвилеподібна. Так само різниться за вартістю лакофарбові матеріали, якими пофарбовані панелі.
5. Бренд певного виробника. Вартість будівництва з сендвіч панелей залежить від фірми-виробника самих панелей. Чим відоміша фірма-виробник, тим вище вартість її продукції. Так імпортні фінські, німецькі і бельгійські панелі коштують набагато вище їх аналогів маловідомих виробників.

Похожие страницы