Будівництво Будинків з Бруса Вертикально

Вертикальный брус. Строительство дома из вертикального бруса Вертикальний брус - це нова технологія зведення приватних житлових будинків з дерева.До нас ця технологія будівництва прийшла з Австрії, де клімат практично такий як у нас, а може бути ще суворіша особливо якщо врахувати гірські території, де снігові навантаження довше, а вітру сильніше.

 

Будинок, побудований за даною технологією можна порівняти з енергозберігаючим будинком.Тобто ви отримуєте міцний і теплий будинок. При будівництві не використовуються ні клейові з'єднання, ні утеплювач. Вертикальный брус Все виконується з натурального дерева. Головна ідея - вертикально розташування бруса.

 

Маючи в своєму розпорядженні дерево у вертикальному положенні, ми позбавляємося від таких неприємних характеристик дерев'яних будинків як усадка, усушка і т.д. Після завершення будівництва будинку не потрібні ніякі спостереження, і після усадкові роботи та доопрацювання, немає послеусадочних домкратів і ковзних елементів.За технологічної особливості будинок схожий на кам'яний, але все ж залишається дерев'яним.

 

Монтаж вертикального бруса Елементи стін являють собою вертикальні бруси з пропилами, які не дозволять дереву деформуватися.З'єднання між брусами закриваються зовнішніми і внутрішніми сегментами.Це дерев'яні планки, які можуть бути з різних порід дерева, що дозволяє використовувати з зовнішньої і внутрішньої сторони різні породи, що в свою чергу дозволяє ще заощадити на будівництві.

 

Само колоду дуже легке. Для його монтажу не потрібно використовувати кран або інші підйомні механізми.З чотирьох сторін в колоді є пропили, це покращує теплотехнічні характеристики матеріалу за рахунок заповнення їх повітрям.

 

Монтаж виконується дуже легко, немає важкої фізичної праці.Фактично будинок можна вручну перенести з одного місця на інше.

 

Стіни збираються на дерев'яних нагелях, тобто кожну колоду зверху і знизу кріпиться нагелем і додатково чотири нагеля по довжині, два зверху і два знизу.В цьому криється і недолік, що неможливо будувати будинку з мансардним поверхом, тільки повні поверхи.

Балаклавська таємниця № 100: ракетні шахти Криму & Nbsp; & mdash; & NBSP; Московський комсомолець
Velis робота під керівництвом головного інженера будівельного контролю QF полковника А.Геловані - майбутнього маршала інженерних військ, заступник міністра оборони Радянського Союзу.На будівництві об'єкта на кожному майданчику працювало до тисячі чоловік...

Похожие страницы