Будівництво будинків з бруса ма.nm свої особливості.

Будівництво дерев'яних будинків з бруса має свої особливості.

В нашем магазине представлен широкий выбор рюкзаков на любой вкус, рюкзак женский купить Вы можете по выгодным ценам.

По-перше, важливою особливістю будівництва дерев'яного будинку є поділ процесу строітельтства на кілька етапів.

На першому етапі зводиться силова частина будівлі - фундамент, стіни, покрівля. У такому вигляді, без чистових підлог, стель, утеплення, вікон-дверей, часто з тимчасової покрівлею, будова відстоюється від 6 до 12 місяців, в залежності від розміру перетину профільованого бруса. Після цього, на другому етапі, вже виробляються всі оздоблювальні роботи.

Цей часовий проміжок необхідний по 2 міркувань:

1. За цей період стіни будинку з профільованого бруса проходять етап вертикальної усадки, один поверх може втрачати в висоту до 15 см, в залежності від загальної висоти поверху;

2. В процесі усадки зі стін виходить великий обсяг вологи, негативно впливає на оздоблювальні матеріали. Для видалення надлишків вологи з будови ми залишаємо на період усадки будинок з бруса з відкритими віконними прорізами.

На другому етапі проводиться обробка будинку: встановлюються вікна та двері, укладається утеплення, чистові підлоги і стелі, монтуються інженерні мережі.

По-друге, будинок з бруса - це будинок без цвяхів. Будинок з профільованого бруса повинен збиратися на дерев'яних нагелях, без металевих цвяхів. Тоді процес усадки проходить рівномірно. Крім того, всередині бруса не утворюється вогнищ гниття від конденсату вологи на металі.

По-третє, має значення і вибір міжвінцевого прокладки. Є різні матеріали, що використовуються для цих цілей, але кращим, на наш погляд, є райво-лайн - ізоляційна стрічка, виготовляється з древесноцелюлозного волокна. Ця стрічка, з одного боку, не перешкоджає повітро-і вологообміну між рядами профільованого бруса, з іншого боку, не вбирає вологу, тим самим не створює надлишків вологи в стіні.

Ще однією особливістю будівництва дерев'яних брусових будинків є більш складні конструктивні рішення в кріпленні основи даху - кроквяної системи. Для компенсації усадки брусових фронтонів, з метою захисту кроквяних ніг від деформації, наша компанія застосовує ковзаючі опори для крокв.

Крім того, існує два варіанти будівництва будинку з профільованого бруса - збірка будинку на майданчику будівництва з підготовленого на виробництві стінового комплекту, і збірка з погонажні шестиметрового бруса.

Похожие страницы