PrevNext

Будівництво Будинків клеєний брус

Реконструкція або будівництво нового дерев'яного будинку з бруска?  
Багато володарі старих дерев'яних будинків все ніяк не можуть розрахувати, що буде дешевше, побудувати або реконструювати будинок? Не дивно, адже для цього потрібен глибокий аналіз.
Реконструкція, звичайно, коштує дорожче, ніж будівництво будинки з клеєного бруса, так як потрібна висока кваліфікація проектувальників і також будівельників.Без складання проекту та кошторису, визначення технічного стану будівлі, ніхто не зможе точно розрахувати вартість реконструктивних робіт.
Можна відразу сказати однозначно, що якщо при реконструкції будинку буде необхідно замінити велику кількість конструкцій, то вона вийде дорожче, ніж будівництво такого ж нового будинку.В цьому випадку реконструкція грунтується на архітектурній чи історичної цінності, світлої пам'яті про проживання в ньому.
Реконструювати будинок, значить призвести в ньому такі види робіт:  
Вибудувати прибудову, а також веранду або терасу;  
Посилити фундамент, а також ще й його продовжити;  
Реконструювати покрівлю (замінити кроквяну систему ...
Возможно, вам понравится
Производство клееного бруса
Производство клееного бруса
Строительство деревянного дома
Строительство деревянного дома
Строительство дома из клееного
Строительство дома из клееного

Дерев'яні будинки з лафета & Nbsp; & mdash; & NBSP; ExtraFast.ru - Самі operativnye новини з усього світу
У висоту потрібно набагато менший кількості вінців, ніж при будівництві будинку з бруса такого ж діаметру.При будівництві велика увага приділяється .. Будинок повинен постояти 6-12 місяців і дати усадку.Якщо будувати з сухого дерева, то такої проблеми не буде.

Похожие страницы