Заміське будівництво будинків з бруса

Будівництво житла з оциліндрованих колод або бруса підходить для тих, хто бажає перебратися в будинок з чистого матеріалу. Деревина завжди вважалася «дихаючої» і «живий». На Русі з неї створювали садиби, тереми, хати, також споруджували укріплення, кріпосні стіни. Напевно, все це обумовлювалося тим, що дерева було завжди в надлишку, оброблялося воно просто, з такого матеріалу зводилися дзвіниці, палаци, монастирі, сільські церкви. Словом, зведення з дерева по-справжньому було традиційно слов'янським. Рекомендуємо звернути увагу на будинки з бруса.

Ищите где отметить мероприятие, кафе валдай волгоград предоставляет свои услуги.

Наше сучасне життя з поспіхом і суєтою, зі смогом і шумом вулиць не зрівняється з проживанням в заміській зоні в просторому і світлому дерев'яному будинку. Тому, напевно, будівництво з оциліндрованих колод або бруса стає настільки популярним вже сьогодні. Деревина виступає практично ідеальним матеріалом для життя. Як підрахував вчені, 30 відсотків повітря в будь-якій будівлі з бруса або колоди оновлюється при закритих дверях і вікнах. Так матеріал може пропускати через себе потік повітря, при тому утримуючи тепло всередині. Взимку, якщо ви приїхали на дачу з міста, житло побудоване з колоди (бруса) за пару годин швидко прогрівається. А кам'яний або цегельний котедж не може відразу стати теплим в лютий мороз. У спеку деревина чудово збереже прохолоду, будинки з бруса в липневу спеку не вимагають установки кліматичної техніки.


Крім своєї екологічності, зведення будинку з деревини відрізняється також практичним змістом. Для будівництва легкого будівлі не потрібно споруджувати масивний заглиблений фундамент, пристрій якого зазвичай «потягне» 2/3 частини вартості будівництва. Зведення таких будинків не потребує і в заключній зовнішній обробці. Деревина виглядає добре без оздоблювальних сучасних матеріалів. Характерна структура, багаті теплі відтінки, малюнок річних кілець роблять дерево самодостатнім будматеріалом, що не вимагає участі у його доопрацюванні дизайнера. Брусові будинки і ціни на них приємно вас порадують.

Похожие страницы