Як вибрати якісне ліжко з сосни для міцного сну

Якщо ви шукаєте легку і, разом з тим міцну ліжко з натуральних матеріалів для своєї спальні, то, безумовно, ліжко з сосни - кращий вибір. Незважаючи на те, що велика частина меблів з сосни виконується в традиційному класичному дизайні, деякі соснові ліжка з каталогу Муромських Майстрів виглядають по-справжньому стильно і оригінально, а, отже, повністю відповідають вимогам сучасного декорування інтер'єрів. Вони не тільки довговічні, але і надзвичайно сприятливі для навколишнього середовища і внутрішньої атмосфери в будинку. А кому, як не нам пора про це подбати?

Купить для своего дома мебель из дерева Вы сможете на сайте интернет магазина Sosnoff.ru.

Що потрібно знати про каркасі соснової ліжка?
Каркаси сучасних ліжок виготовляються з найрізноманітніших матеріалів: деревини листяних і хвойних порід, стали, алюмінію та ін. Проте, велика частина асортименту світового і вітчизняного ринку до сих пір - дерев'яні моделі. І не дарма. Адже каркас для ліжка з сосни має ряд переваг перед штучними матеріалами, починаючи з естетичної привабливості таких меблів і закінчуючи її прийнятною вартістю. Замислюючись про покупку ліжка з каркасом з сосни, майте на увазі, що сосна відноситься до дерев хвойних порід, а значить, може бути сприйнятливою до різного роду пошкоджень: розщепленню, тріщинах, деформації і навіть гниття. Професіонали радять уточнити у продавця, чи пройшла деревина спеціальну обробку, що дозволяє їй протистояти такому збитку, особливо, якщо розміщення ліжка планується в кімнаті з підвищеною вологістю.

Великою популярністю у сучасних дизайнерів інтер'єрів користується грубувата, в деякій мірі «первісна» меблі з сосни. По суті, це означає, що перед тим як стати повноцінною ліжком, дерево не піддається обробці, крім сушіння, що запобігає деформацію. Своєю простотою і своєрідною наївністю, меблі такого типу створює приємну атмосферу в спальній кімнаті, але доглядати за нею доведеться ретельніше. Втім, хорошим рішенням щодо профілактики можливих проблем з необробленої, а тому незахищеною ліжком з сосни, стане фарбування, розмальовування та / або ущільнення деревини. Як варіант, можна буде скористатися спеціальними герметиками, які зберігають первозданний зовнішній вигляд меблі, але підвищують її довговічність.


Як і у випадку з будь-яким іншим типом каркаса ліжка, вибираючи соснову основу для спального місця важливо правильно вирахувати потрібний розмір. Деякі соснові каркаси можуть бути досить громіздкими, навіть якщо матрац і саме місце для сну, передбачені в них, невеликі. Так ліжка з ізножьем і спинкою з соснової деревини часом займають в кімнаті набагато більше місця, ніж варіанти без цих доповнень. А значить, цінителям естетичної привабливості дерев'яних меблів треба приготуватися виділити більше місця в своїй спальні під ліжко. Обов'язково зважте всі за і проти оснащення ліжка додатковими функціями - висувними ящиками, полицями, підйомним механізмом і т.д.

Беручи своє замовлення після доставки, перевірте каркас на міцність кріплення. Кожна частина цього предмета обстановки повинна міцно прилягати до решти і закріплюватися за допомогою болтів, куточків, клею та інших матеріалів. Якщо каркас соснової ліжка прикрашений шарнірами, переконайтеся, що шви щільно з'єднані, а саме ліжко не хитається. Погодьтеся, мало задоволення в тому, щоб відчувати себе в ліжку, як на крихкому плоту під час шторму.

Похожие страницы