Як вибрати пластикові вікна

Про переваги пластикових вікон хіба що легенду не склали. Практично в кожній віконній рамі ми можемо побачити диво новітніх технологій. Але ось, як правильно вибрати пластикові вікна тим, хто ще не встиг придбати цей практичний елемент дизайну? Адже кожному з нас хочеться, щоб замість старих дерев'яних рам в наших кімнатах стояли прекрасні шумоізолюючі рами ПВХ.

Что бы в вашем доме было тепло и уютно, купите качественные пластиковые Окна, которые с экономят ваши деньги.

Пластикові вікна прості у використанні. Більш не потрібно протягом усього дня відмивати скло від бруду і закладати щілини між віконними рамами. Досить просто протерти вікно спеціальним засобом і повернути ручку.

Як вибрати пластикове вікно
Як вибрати пластикове вікно, яке буде задовольняти вимоги щодо якості та можливості за ціною? Підійдіть до цього питання серйозно.

Для початку зверніть увагу на профіль. Він повинен бути максимально жорстким. Армуючі елементи відповідають за довговічність вікна при перепадах температури, а для Росії ця проблема стоїть особливо гостро. Тому простежте, щоб елемент по ширині був не менше півтора сантиметрів.

Далі подивіться на пластик. Якщо вам зустрівся матовий, то краще уникнути покупки такого вікна. Матовий пластик виконаний з менш якісних матеріалів, ніж глянцевий. Та й в естетичному плані глянець виглядає набагато привабливіше.


Також зверніть увагу на герметизацію всіх стиків вікна. Гумки повинні прилягати дуже щільно і повинні важко зніматися або зовсім не зніматися. Щоб резиночки були цілі без дірок і порізів.

Який вибрати склопакет?
Зазвичай покупці висувають сумніви з приводу однокамерного і двокамерного. Цілком логічно, що двокамерний краще ізолює від шуму, але і вартість його перевищує ціну однокамерного. Ще один недолік двокамерного склопакета: його вага. Він досить важкий, тому профіль для такого скла повинен бути підібраний відповідний.

Багато нюансів містять в собі пластикові вікна, як вибрати правильне, вам зможе сказати лише фахівець при особистому огляді. Не скупіться, і тоді ваше вікно прослужить довгі роки.

Похожие страницы