Як вибрати ноутбук

Сьогодні вже важко уявити наше життя без комп'ютерів. А ті, хто звик постійно перебувати в роз'їздах, віддають перевагу легким і зручним ноутбуків. Отже, як же правильно вибрати це чудо техніки?

Быстрый и качественный Ремонт ноутбуков на чкаловской по лучшей цене.

По-перше, варто задатися питанням: а для чого саме вам потрібен такий комп'ютер? Студенти обирають більш універсальні моделі. Геймери - спеціальні ігрові варіанти збірки з потужним процесором, відеокартою і оперативною пам'яттю, що взагалі не потрібно людині, який збирається тільки користуватися браузером і дивитися фільми. В принципі, ви можете купити універсальний або геймерський ноутбук і на ньому робити презентації для роботи і друкувати в Word, але сенс вам переплачувати за непотрібний функціонал?

Коли ви визначилися з тим, що ви хочете від такого комп'ютера, подумайте, скільки грошей ви готові витратити на бажану покупку. Адже ціни, як і на все, дуже різні, ви можете придбати хорошу річ за 400-500 USD і відмінну за 700-1000 USD, деякі задовольняються технікою за 100-300 USD. Тут все залежить від ваших бажань.

Сьогодні є три основні варіанти покупки комп'ютера. Перший - інтернет-магазини. Другий варіант - покупка в звичайному магазині, третій варіант - покупка з рук б / у моделі.

Тепер, що варто дивитися?

Для початку - марка, хорошими вважаються Asus, Acer, Samsung, Lenovo і HP.


Наступний крок - вибір процесора. Якщо вам потрібен ноутбук для офісної роботи, підійде тактова частота 1.5-2 ГГц. Віддаєте перевагу ввечері пограти з друзями в Мережі - виберіть могутніше, бажано з 2- або 4-ядерним процесором.

Відеокарта відповідає за якість картинки. Знову ж таки, все залежить від ваших цілей. Є дискретна, а є гібридна відеокарта, друга більше підходить для ігор.

Ось характеристики, на які варто звернути увагу: обсяг пам'яті, ширина шини пам'яті і робоча частота цієї шини. Оперативна програма відповідає за швидкодію, для потужних програм та ігор мінімум - 2-3 Гб, для офісної роботи достатньо 1 Гб. Розмір жорсткого диска підбирайте, виходячи з ваших цілей. В принципі, 500 Гб цілком достатньо, це універсальний варіант. Розмір екрану і клавіатури, колір і вага - вибирайте строго під себе, адже при роботі за пристроєм вам важливо відчувати себе комфортно.

Похожие страницы