Як вибрати хорошого майстра татуажу. Майстер перманентного макіяжу.

Сьогодні процедура перманентного макіяжу (татуаж), дуже затребувана, в результаті зростає і пропозиція. Як зробити правильний вибір, щоб татуаж радував, а не став кошмаром? Ретельно вивчіть доступну вам інформацію з даного питання, інформованість захистить вас! Але врахуйте, що на просторах всесвітньої мережі ховається і багато дезінформації від некваліфікованих майстрів.

Профессиональный мастер татуажа алла ронова перманентный макияж сделает качественно и Вы будете довольны результатом.


Як майстер з восьмирічним досвідом в ПМ, пропоную кілька порад, які допоможуть зберегти своє здоров'я і красу, а не поповнити ряди постраждалих.

8 порад, як вибрати хорошого майстра татуажу:
1. Робота повинна проводитися в спеціально обладнаному приміщенні, з дотриманням санітарно-гігієнічних норм і технічних вимог. Пам'ятайте: ваше здоров'я у ваших руках!

2. Поцікавтеся у майстри, скільки років він практикує, які має сертифікати та дипломи, на якому обладнанні працює і які пігменти використовує, чи готовий він на безкоштовну консультацію з приміркою ескізу.

3. Звертайте увагу на апарати і пігменти, якими проводиться процедура, майстер повинен пред'явити вам документи на пігменти (декларація відповідності). Переконайтеся, що барвник, який потрапляє вам під шкіру, безпечний!

4. Вибираючи майстра, робіть вибір на користь фахівця, який буде вас вести постійно! Не робіть процедуру у «заїжджою зірки» або у фахівця, що бігає з салону в салон з валізкою, а особливо небезпечні майстри, які пропонують приїхати до вас додому !!!

5. Запам'ятайте, що виконання ПМ передбачає проведення 2-3 процедур, тому що при татуаже на обличчі, на відміну від татуажу на тілі, імунна система більш активно протистоїть запровадженню барвників. Якщо майстер гарантує вам процедуру без корекції, то це означає, що вам або брешуть, або майстер помиляється в силу незнання.


6. Майте на увазі, що точно спрогнозувати, який відтінок придбає ПМ після загоєння, непросто. Тому досвідчений майстер при виборі пігменту тактично робить «недоліт» на першій процедурі, щоб на другий не виправляти, а лише пропрацювати нюанси (відтінок, ширину і т. д.).

7. ПМ вимивається у різних людей з різною швидкістю (вік, спосіб життя). Майстри, що дають вам гарантію на 3, а іноді і 5 років, відверто брешуть!

8. Величезне значення має постуход! Майстер повинен дати грамотні рекомендації по догляду за рановий поверхнею, відповісти на питання, що цікавлять і запропонувати можливість в будь-який час зв'язатися з ним по телефону при необхідності.

Не бійтеся задавати питання! Від цього залежить результат, який буде вас радувати або засмучувати протягом довгого часу!

І останнє, пам'ятайте: можна завжди змінити країну, місто, квартиру, але обличчя у вас одне, ставитеся до нього з повагою, бережіть своє здоров'я і красу!

Похожие страницы