Високі рослини

Розмір Речі

На етикетках рослин вказується, як великі рослини ростуть в ідеальних умовах. Сплануйте це на випадок непередбачених обставин і посадіть рослини відповідним чином, надаючи їм достатньо місця для поширення ліктів і достатнього вільного простору для руху вгору. Вы можете узнать подробнее о фактах и событиях на портале www.hogyan-kell.com в удобное для Вас время.

У потрібному місці високі рослини можуть утворювати відокремлений екран або ставити яскравий фон для інших насаджень. У недозволеному місці вони - більмо на оці. І навпаки, занадто дрібні рослини можуть затьмарити оточуючими насадженнями або з'явитися з працею і зникнути з поля зору.

Розглянемо грунт

Рослини потребують певних типах ґрунту, щоб виростити їх найкраще. Саме чудове в грунті - то, що ви можете змінити її, додавши поправки. Наприклад, ви можете зробити глинистий грунт повільної, більш пористої і швидкої, додаючи органічна речовина, наприклад, компост. Або ви можете створити зовсім інший тип ґрунту в своєму ландшафті, забудовуючи і заповнюючи підняті клумби, що також додає родзинку в сцену.

Якщо ви помістіть неправильне рослина в неправильну грунт, ви отримаєте змішані результати. У гіршому випадку завод вмирає. У кращому випадку, він виживає, але з тьмяними результатами. Кожен тип ґрунту вміщує різну палітру рослин. Перш ніж приступити до створення оптових змін в грунті, вивчіть види рослин, які ростуть у вашій грунті. Ви можете знайти, що ви можете створити привабливий пейзаж.

світло інвентарю

Деякі рослини потребують повного сонці, щоб процвітати; інші вимагають тіні. Ви отримаєте найкращі результати в садівництві, коли будете знати, яке світло пропонує ваш двір. Щоб зрозуміти це, в день, коли ви вдома, спостерігайте, як сонце падає на ваші ландшафтні райони. В ідеалі перевіряйте це щогодини - і робіть замітки. Таким чином, коли табличка з написом «часткова тінь», ви дізнаєтеся, чи відповідає ваш двір таким умовам.

Похожие страницы