Вибираємо ноутбук

Ноутбуки все більше входять в життя суспільства і замінюють домашні персональні комп'ютери так як мають перевагу перед іншими пристроями - портативність (мобільність), хоча ті в свою чергу залишаються актуальними і будуть залишатися на ринку ще довгий час. Але якщо Ви зробили вибір на користь портативного комп'ютера, то перед покупкою Вам варто прочитати цю статтю. Вона допоможе Вам визначитися з вибором і не змарнувати зайві гроші.

Вам необходимаКомпьютерная помощь в Электростали Вы сможете получить профессиональную помощь быстро и доступно.

По-перше треба визначиться з тим яке саме портативний пристрій Ви хочете придбати, а головне для чого. Ноутбуки діляться на три категорії, це: ультрабуки, ноутбуки і нетбуки. Давайте в загальних рисах розглянемо кожну категорію.

Ультрабук - відрізняється від ноутбука тим, що має більш компактні розміри (зокрема вони дуже тонкі на відміну від своїх побратимів), стильний дизайн, більш легкий вага, ну і все в цьому дусі (коротше з наворотами). А продуктивністю практично нічим не відрізняється від ноутбука. Тобто ціна на нього формується не за рахунок збільшення продуктивності а за рахунок його компактності, стильності і зручності поводження з ним. Загалом якщо ви хочете купити стильний і красивий ноутбук то ця категорія саме для Вас.

Ноутбук - думаю всі знають, що це таке і вдаватися в подробиці не має сенсу, але все ж. Ось основні його переваги перед настільним комп'ютером, це: мобільність, портативність (компактність, все в одному), як правило вбудована веб камера з мікрофоном, вбудований монітор, можливість працювати від акумулятора. Але як правило вони відрізняються від домашніх комп'ютерів більш низькою продуктивністю, а якщо не поступаються, то коштують набагато дорожче з тієї причини, що все в одному.


З недавнього часу, а саме з появою нової операційної системи Windows 8, вони ще оснащуються знімним сенсорним екраном, тобто виходить ніби два в одному - ноутбук-планшет. Але ціна поки на такі пристрої занадто висока, та й якщо чесно, то я не бачу сенсу переплачувати за сенсор, якщо у мене перед собою варто клавіатура з тачпадом. Згодом (як насититься ринок) такі пристрої стануть набагато дешевше, ось тоді можна буде задуматися про придбання такого «гібрида».

Нетбук - ну вже зовсім портативний і компактний ноутбук, але обмежений в продуктивності. Бере тим, що дуже легкий і маленький. Відповідно має дуже низьку доступну ціну. Дуже добре брати його в далекі поїздки, оскільки займає мало місця і дуже мало важить. За рахунок того, що споживає мало ресурсів, заряду батареї вистачає на довгий час. Пограти Ви звичайно на ньому не зможете (ну якщо тільки в браузерні ігри або пасьянс які не вимагають багато системних ресурсів), а ось поспілкуватися через інтернет або попрацювати з документами його цілком достатньо.

Похожие страницы