Вибираємо іграшки для хлопчика

Дитина будь-якого віку - це маленька людина зі своїми поглядами на життя, улюбленими заняттями, уподобаннями і антипатіями. І, відповідно, кожному малюку, незалежно від того, хлопчик це чи дівчинка, потрібно підбирати іграшки, які будуть його захоплювати, розвивати і виховувати в ньому позитивні якості. Варто зайти в магазин іграшок, і очі розбігаються, ви губитеся в усьому цьому різноманітті і ніяк не можете збагнути, що ж саме найкраще підійде вашій дитині. Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні, адже купувати і дарувати іграшки необхідно будь-якому хлопчикові - від малого до великого.

Лучший подарок для вашего ребенка это Вспыш и чудо машинки купить, которые Вы сможете на нашем сайте.

Спочатку розглянемо загальні правила вибору іграшки для хлопчика.
Перш за все, необхідно купувати не таку іграшку, яка захопить вашого сина своєю новизною, через нетривалий час надоїв йому. Малюк повинен не просто зацікавитися іграшкою, а полюбити її і грати з нею, бажано, не один рік.

Другою необхідною умовою є вибір такої іграшки, в грі з якою повинні брати участь кілька людей: тим самим ви будете привчати сина до спілкування з однолітками, взаєминам в колективі і застрахуете його від самотності. Спочатку, поки малюк не звикне до нової іграшці, складати йому компанію можете ви самі, а згодом ваше місце займуть його друзі.

Ну і, мабуть, останнє: точно визначте, що саме викликає у хлопчика інтерес - машинки і транспорт або зброю, конструктори або спортивні ігри. Це має стати основним моментом у виборі іграшки.

А тепер розглянемо докладніше основні види іграшок для хлопчиків.

Машини та транспорт
Не секрет, що більшість хлопчиків з самого раннього віку небайдужі до машин (і легковим, і вантажним), повітряного транспорту, представленому різними цивільними і військовими літаками і вертольотами, кораблям і катерам. Для однорічного малюка підійде найпростіша яскрава машинка, з великими деталями. А ось машина, призначена для трирічного хлопчика, повинна мати більшу кількість дрібних деталей і до того ж обов'язково бути пристосованою для якоїсь мети: будівництва, гасіння пожежі, швидкої медичної допомоги. Граючи з такими машинками, маленький хлопчик створює певні ситуації, розігрує рольові ігри зі своїм сюжетом.

Для дитини постарше ідеально підходить радіокерована машина. У цьому випадку на одне з перших місць виступає вартість цієї машинки: швидка, якісна і довговічна модель буде коштувати значно дорожче, ніж яка-небудь простенька. Тут вирішувати вам: хлопчикові трьох років краще подарувати машинку з радіоуправлінням, але простіше, а через пару років піднести йому потужний гоночний варіант. Стаючи власником такого подарунка, малюк завоює популярність і авторитет серед своїх друзів, які обов'язково будуть просити пограти з його машиною. Для того щоб гра збирала цілу компанію хлопчиків, подаруйте вашому синові іграшкову залізницю.

конструктори
Ця іграшка прекрасно розвиває уяву хлопчика, його логіку і здатність уважно працювати з дрібними предметами. Малюків до трьох років напевно зацікавить нехитрий конструктор, що складається з яскравих великих деталей. Починаючи з трирічного віку, хлопчикам підходять більш складні конструктори з набором дрібних деталей і інструментів, що дозволяє дитині придумувати і створювати різні моделі, розвиваючи дрібну моторику і творче мислення. Для хлопчиків постарше прекрасним подарунком буде конструктор Lego, з якого будується все: від простих будинків до роботів з програмним управлінням. В останні роки все більшу популярність завойовують магнітні конструктори, що складаються з магнітних кульок, паличок і стрижнів, з яких дитина може збирати самі неординарні моделі і механізми, підказуємо йому уявою. Окрему нішу займають рухливі конструктори, за допомогою яких можна створювати тварин, дерева і навіть людей.

Зброя
Зброєю і війнами цікавляться всі хлопчики, і ні в якому разі не можна їм в цьому відмовляти. Подарувавши синові пістолет або автомат, потрібно стежити за тим, щоб гри у війну не викликали у дитини зайвої агресії, а були спрямовані на виховання у малюка почуття обов'язку, взаємодопомоги і відповідальності.


Спортивні ігри
Якщо вашого сина захоплює спорт, в ньому розвинений дух суперництва і бажання перемогти, подаруйте йому настільну спортивну гру. Сьогодні на ринку представлено безліч різних варіантів подібних ігор, і підходити до питання вибору настільної гри потрібно з особливою увагою. Мабуть, найбільш оптимальним вибором буде настільний футбол, який не просто розважає малюка, а сприяє розвитку у нього спритності, швидкої реакції і холоднокровності. Адже недарма серед дорослих людей регулярно проходять чемпіонати з настільного футболу!

Сюжетно-рольові ігри
Без всякого сумніву, цікаві будь-якому хлопчикові - адже для кожної дитини можна підібрати гру, відповідну його захопленням: лікар або водій вантажівки, майстер на всі руки або вчитель, середньовічний лицарі або космічний мандрівник.

Електронні іграшки
Перерахувати навіть малу частину подібних іграшок, представлених на сучасному ринку, просто неможливо. Діапазон найширший: електронні собаки і кішки, які гавкають і нявкають зовсім, як справжні, електрогітари і синтезатори, мініатюрні комп'ютери з навчальними програмами. Останнім часом все частіше з'являються заяви медиків про шкоду для здоров'я малюка, який завдає часте використання електронних гаджетів, тому стежте, щоб дитина не грав з ними занадто довго.

Похожие страницы