Вибір крісла для персоналу, керівників і відвідувачів

При виборі крісла для персоналу, як правило, зупиняються на середньому, проміжному варіанті. Традиційно крісла для співробітників - це моделі з ергономічними сидіннями і зручними спинками, декількома стандартними регулюваннями, оббивкою зі спеціалізованої тканини. Такі крісла повинні оптимально підтримувати спину і плечі людини, щоб забезпечити його високу працездатність і низьку стомлюваність.

Магазин мебели "ВИВАТ" на своем сайте http://vivato.com.ua/kresla-dlya-rukovoditeley--i-konferentsionnyie/ предоставляет широкий выбор кресел для руководителей и конференций, цена доступна для всех клиентов.

Крісла для персоналу повинні бути обладнані зручними підлокітниками, особливо коли мова йде про офісній роботі за комп'ютером. При виборі офісних крісел для персоналу варто враховувати, скільки часу співробітники будуть проводити за робочим столом. Якщо робота передбачає тривале сидіння на своєму робочому місці, то, відповідно, варто віддати перевагу крісел з більш гарною ергономікою і різними регулюваннями. При виборі крісел для персоналу не рекомендується надмірно економити, оскільки від такого кроку може постраждати не тільки здоров'я співробітників, але і бюджет компанії внаслідок невеликого терміну служби таких дешевих крісел.

Крісло для керівника має як забезпечувати максимально сприятливі умови для роботи, так і уособлювати собою певний статус і становище людини. Якщо для персоналу підійде крісло зі спинкою, що підтримує тільки плечі і спину, то для керівників рекомендується шукати моделі з опорою для голови і додатковими можливостями. У крісел для керівників спинки зазвичай вищі, вони мають більш габаритне сидіння, більше різноманітних регулювань і механізмів для забезпечення максимального комфорту. Крім того, в якості офісних крісел для керівників вибираються моделі з оббивкою з високоякісної шкіри, здатної «дихати» і володіє високою зносостійкістю. У свою чергу, підлокітники повинні бути виготовлені, наприклад, з масиву дерева рідкісних порід. Ергономіка, дизайн і пропорції офісних крісел для керівників повинні відповідати самим суворим вимогам.


Зрозуміло, що крісла для керівника дорожчі і на них також не рекомендується економити. А найбільш доступним варіантом є крісла для відвідувачів. Такі крісла повинні бути максимально простими і з точки зору комфорту, і з точки зору їх технічної конструкції. Відмінні риси крісел для відвідувачів - це низька спинка, відсутність будь-яких елементів, що обертаються, пружна рама і невелика ширина. До речі, виправданим рішенням буде використання замість офісних крісел для прийому відвідувачів простих офісних стільців.

Крім ергономіки і зручності, офісні крісла, безумовно, повинні мати презентабельний вигляд, адже вони також є невід'ємною частиною іміджу компанії. Крісла в офісному приміщенні можна вважати елементом дизайну, тому вони повинні органічно поєднуватися з м'якими меблями, декоративною обробкою стін і журнальними столиками. Зовнішня солідність і візуальна привабливість відіграє особливо важливу роль при виборі крісел, наприклад, для переговорних кімнат, де проводяться наради з співробітниками і ділові переговори з партнерами.

Таким чином, при виборі офісного крісла необхідно звертати найпильнішу увагу на його ергономіку, зручність, надійність і зовнішню привабливість. Правильний вибір ергономічних офісних крісел дозволить підвищити працездатність і продуктивність співробітників компанії, знизивши їх стомлюваність під час робочого процесу.

Похожие страницы