Вартість Проекту Будинки з Бруса

сайдинговые панели  

Дерев'яно-брусовая стіна

Загальновизнані властивості деревно-брусового споруди збагачувати приміщення фінтоцідамі, позитивно впливати на емоційний стан людини, а також автоматично нормалізовувати вологісний режим 45 ... 55%.

Очевидна популярність дерев'яно-брусового будівництва у нашого населення пояснюється історичними коренями, екологічністю і доступністю домоволодіння з дерев'яного матеріалу.

 

Можна згадати, що з недавнього часу безсумнівно збільшується інтерес до профільованому, особливо, до клеєно- пресоване брусу, який відрізняється, в зіставленні з необробленим брусом, в десять разів меншою деформуємість при сушінні, а також зрослими (через клейових зчленувань) механічними і теплозберігаючих властивостями.Є лише один недолік, що гальмує повсюдне распостранение клеєного брусового матеріалу, - це його пристойна собівартість, яка, тим не менш, безсумнівно окупається його тривалим експлуатаційним ресурсом.

На будівельних базах можливо побачити брус перетинів 150х150, 140х140, 180х180, 120х120, 150х100, 100х100, 200х150, з яких самим застосовуваним буде тип 150х150 мм, через те, що він забезпечує розумний баланс невеликої ціни і трудомісткості укладки, що задається кількістю латають шовних стиків, а також несучих властивостей.

Звичайні правила кладки зрубу із брусів:

 
   
 • Першим ділом, на фундаментне підставу, вкрите бітумної гідроізоляцією, по периметру стін, ставлять обв'язувальний вінець, який перев'язується «в пол-дерева» на перетинах наружних стін і в вузлах примикання проміжних стін.
 •  
 • В процесі зведення зрубу, бруси простилаються шовним ущільнювачем (клоччям, пеньком, джутом, льноджутом, льноватином, повстю), який через 9 ... 12 місяців (або, коли насиченість вологою бруса досягне 12 ... 15 відсотків) буде потрібно повторно прогерметізіровать , щоб мінімізувати теплоперенос крізь стики між брусами.
 •  
 • З тим, щоб з'єднати бруси між собою, застосовують нагельного кріплення - циліндричні дубові або березові прутки діаметром 30 ÷ 40 мм, які вставляють без зусиль в пророблені через три вінця брусів отвори, з інтервалом 0, 3 ... 0, 4 м.найчастіше, нагельного кріплення підміняють довгими цвяхами (25 ... 30 см), з обов'язковим висвердлюванням в останньому вінці отвори, глибиною 30 ÷ 40 мм, куди добивають капелюшок цвяха, з метою компенсування лінійного стиснення дерев'яного матеріалу при втраті вологості.
 •  
 • Щоб вікна і двері не втратили форму в ході висихання колод будинку, віконні та дверні отвори оснащують на вертикальних дільницях "обсадити" - профільованими брусками.Для цього на торцевих зрізах вінців запиливается трапеціобразний "зуб", на який нанизують, за допомогою відповідної канавки, ці самі профільовані стійки.По верху вікон і дверей роблять усадкові щілини, затикають Скловатні або пеньковим утеплювачем.
 •  
 • При виборі внутрішньої обробки необхідно врахувати сезонні зрушення брусово-рублених стін і, при закріпленні недерев'яні облицювання (наприклад, сухої штукатурки), уникати жорстких зв'язків з бревенчатой ​​стіною, за допомогою підвішуваних буферних профілів.
 •  
Возможно, вам понравится
Будинок з бруса 7.5х8 ПРОЕКТ Д-20
Будинок з бруса 7.5х8 ПРОЕКТ Д-20
Будинок з бруса 7.5х9, проект
Будинок з бруса 7.5х9, проект
Будинок з бруса 6х6, 3D проект
Будинок з бруса 6х6, 3D проект

показал чудеса трансформации  —  DRIVE.RU
Основная идея машины заключается в обеспечении максимального пространства для груза на совсем небольшой площади и разнообразной трансформации интерьера. Просто эту трансформацию .. Одна из изюминок проекта — сдвижной металлический брус на передней панели.

Проект будинку навколо Брюса і нетканого матеріалу Гроб & Quot;
Проект будинку навколо Брюса і нетканого матеріалу Гроб & Quot;
Будинок з бруса, проект & quot; Зодчество & quot;
Будинок з бруса, проект & quot; Зодчество & quot;
Проект будинку з Brusa D
Проект будинку з Brusa D
Дом из бруса по типовому проекту
Дом из бруса по типовому проекту
Відгук - Будинок з бруса по проекту
Відгук - Будинок з бруса по проекту
Додому з Brusa D-35 проекту
Додому з Brusa D-35 проекту
Похожие страницы