Універсальний в застосуванні і екологічно чистий Піноплакс

Будівництво або реконструкція будь-якої будівлі на увазі теплоізоляційні роботи із застосуванням різних утеплювачів. Показниками ефективності в даному випадку є чинники, що забезпечують комфортні і безпечні умови для проживання. Грамотне кондиціонування і теплозахист конструкцій будівлі позбавить від шкідливих впливів на самосооруженіе і на здоров'я людей.

Мы предлагаем Вам качественное создание сайтов воскресенск по выгодным ценам.

Сучасний будівельний ринок представлений декількома групами різних утеплювачів. Достатню популярність серед них завоював Піноплекс. Широке коло його застосування: утеплення теплотрас, паропроводів, систем водопостачання, всіх типів житлових і промислових приміщень і навіть доріг. Розглянемо деякі його гідності. Перш за все, варто виділити високу вологостійкість. Ця характеристика дозволяє розширити сферу застосування пеноплекса в будь-яких кліматичних умовах і типах споруд. Підвищений рівень вологості не стоятиме на заваді ні для яких конструкцій, так як биоразложению даний матеріал не піддається. За рахунок цих властивостей термін служби збільшується до 50 років, протягом яких утеплювач надійно зберігає свої показники якості. Останнім часом даний утеплювач почали використовувати і в якості шумоизоляционного матеріалу.

Здатність до створення за допомогою пеноплекса однорідних покриттів без зазорів і освіту при цьому найменшої товщини теж є одним з переваг перед альтернативними утеплювачами. Тим самим забезпечується і простота монтажу. Мала питома маса теж сприяє легкості роботи. Виходячи з мети використання і призначення пеноплекса, виділяють безліч його різновидів. До ознак підрозділу на види можна віднести ряд параметрів матеріалу: ширина, довжина, товщина і щільність.


Для утеплення підвалів, забезпечення тепло і гідроізоляції фундаментів, виключення теплопровідних містків, протигрибкової захисту використовується марка «Ф». Плити «С» спеціально розроблені для стін з будь-якого матеріалу і мають високу вогнестійкість, міцністю і щільністю. Марка «45» знайшла застосування при будівництві автомобільних і залізниць, злітно-посадкових смуг аеродромів. Стійкість даного виду пеноплекса до деформації в даному випадку стала головною відмітною ознакою. При спорудженні покрівлі використовується марка «К» як високотехнологічний матеріал для забезпечення енергозбереження. І в підсумку, приємно відзначити, що Піноплекс відноситься до екологічно чистих будівельних матеріалів, тому що не виділяє ніяких речовин, здатних завдати шкоди організму людини. Він універсальний в застосуванні і доступний за ціною кожному споживачеві.

Похожие страницы