Типові проекти та вибір майбутнього будинку

Першим, найбільш важливим етапом будівництва є вибір готового проекту дерев'яного будинку, що враховує особливості будови. Це тип будівлі, оптимальне планування, комфортність приміщень, поверховість і функціональність. Недоробка проекту провокує надалі ряд незручностей, пов'язаних з експлуатацією. Відповідно до ключовими характеристиками підбирається індивідуальний проект забудови.

Для любителей старинных вещей Антикварный магазин предлагает большой выбор антиквариата.

Класифікація будинків залежить, перш за все, від призначення. Це невеликі дачні будиночки, будинки для сезонного або постійного проживання. Готові проекти дерев'яних будинків потрібно вибирати в залежності від проживання: цілий рік або тільки в період літнього сезону. Як правило, типові проекти дачних будинків не передбачають монтування опалювальної системи і прокладку теплоізоляційного матеріалу. Найчастіше, дачний будиночок являє собою одноповерхову будівлю, нескладне за технологією і недороге за ціною. Будинки, призначені для сезонного проживання, часом, включають такі роботи, як установка каміна або печі. Проект будинку для постійного проживання передбачає оснащення будівлі усіма необхідними комунікаційними системами: газо- чи електропостачання, водопровідної і опалювальної систем, каналізації. Доцільним буде готовий проект дачного двоповерхового будинку з неповною або повною забудовою. Підвал такого дерев'яного будинку можна відвести для підсобних приміщень, а мансардний поверх для проживання або облаштування зручної зони відпочинку з більярдною або невеликим спортивним залом.


Розмір і площа будови залежать, звичайно, від кількості проживаючих осіб, їх звичок і вікової категорії. Середня площа заміського будинку для сім'ї з 4-х осіб становить близько 100 кв м. Для кожного члена сім'ї призначається кімната площею від 12-ти до 15-ти кв м. Простора вітальня займає площу 20 - 22 кв м., Що залишилася площа відводиться для кухні , холу і санвузла. У разі якщо сім'я велика, є діти і літні родичі, двоповерховий будинок стане кращим варіантом. Комфортність приміщення істотно підвищиться з облаштуванням додаткових дитячих кімнат, гардеробних і санвузлів. Нерідко, складається ситуація, коли велика площа призводить до незатребуваності деяких приміщень. Тому, бажано чітко визначитися в кількості і призначення кімнат, вибираючи типові проекти дерев'яних будинків.

На розміри будинку впливає і площа ділянки. Проект розробляється таким чином, щоб будова займало більше четвертої частини площі заміського ділянки і не перешкоджало створенню оригінального ландшафту. Ділянка, оснащений декоративним ставком, з декількома альтанками і гаражем виглядає чудово. До речі, в типовий проект можна включити і вбудований гараж.

Технології будівництва, також, слід враховувати на початковій стадії проектування. Використання профільованого бруса забезпечує високу довговічність будови і відмінну теплостійкість. Крім того, матеріал обходиться набагато дешевше клеєного бруса, який, до того ж, дає усадку. Профільований брус стійкий до різких змін температурного режиму, екологічно безпечний, простий в збірці.

Готові проекти дачних будинків або заміських будівель для постійного проживання, виконані з профільованого бруса, не вимагають використання спеціальної техніки. Це досить економічні варіанти, з великою різноманітністю дизайнерського рішення, з можливістю створення вільних приміщень.

Похожие страницы