Технологія утеплення будинку з бруса

Перш ніж приступити до закупівлі матеріалів і безпосередньому утепленню дерев'яного будинку, потрібно вивчити сам процес утеплення. Технологія утеплення дерев'яного будинку має деякі особливості і відмінності від утеплення цегельних і кам'яних будинків.

Надежно и быстро к Вам на помощь придет эвакуатор бишкек недорого доступная цена.

Найбільш відповідний спосіб утеплення дерев'яного будинку - це утеплення за допомогою фасадних термопанелей. Утеплювати дерев'яний будинок за допомогою термоізоляційної штукатурки практично нереально, адже дерев'яну поверхню складно підготувати під оштукатурювання. Хоча термопанелей можна встановлювати практично в будь-яку погоду, облицювання дерев'яного будинку таким матеріалом для утеплення найкраще проводити в теплу пору року і обов'язково при сухих стінах.


Перш ніж почати утеплення будинку, фасад обов'язково потрібно обробити антисептичними засобами. Матеріал, з якого виготовлені термопанелі, повинен володіти високими теплоізоляційними властивостями, він повинен пропускати пар і бути стійким до впливу корозії. Пінополіуретанових термопанелі відповідають цим вимогам. Сучасні декоративні облицювальні панелі дозволяють не тільки добре утеплити дерев'яний будинок, але і надати йому більш свіжий вигляд, оновивши його фасад.

Похожие страницы