Сучасні технології будівництва будинків з дерева

Відродження інтересу до будівництва дерев'яних будинків в певній мірі було пов'язано з впровадженням нових технологій в стародавні традиції дерев'яного зодчества. Не всі вони прижилися на вітчизняному грунті, і все ж технології будівництва поступово модернізуються відповідно до вимог часу. Одним з основних вимог є, безумовно, скорочення термінів будівництва житла.

Мы предоставляем профессиональные услуги по ремонту котлов. Цены на ремонт котлов доступны для всех клиентов.
Паркет прийшов на зміну дубовій дошці з цілісного масиву багато в чому завдяки простоті і швидкості його укладання. Точно так же набули популярності клеєний брус і оциліндрованої колоди, з яких зводять будинки з самонесучими стінами. Експлуатаційні властивості самонесучих стін досить високі, завдяки цьому дана технологія будівництва у нас в країні користується більшою популярністю, ніж фахверкова. А адже в плані функціональності фахверковим, або опорно-брусові будинкам немає рівних. В Відповідно до цієї технології спочатку з колод зводиться каркас майбутнього будинку, після чого його заповнюють будь-яким матеріалом з деревини або навіть цегли. Фахверкові будинки виглядають дуже привабливо, проте технологія їх будівництва складніше, ніж пристрій коробки самонесущей конструкції.


А ось каркасно-щитові будинки у нас в країні поки не користуються великою популярністю, незважаючи на швидкість їх зведення. Багато хто вважає такі конструкції надто недовговічними і ненадійними, хоча насправді практика показує, що термін їх служби досить високий. Правильно утеплений, такий будинок може служити місцем постійного проживання, а різноманітність їх обробки, як зовнішньої, так і внутрішньої, просто вражає. Каркасно-щитова технологія допускає оштукатурювання і фарбування стін, для влаштування підлог можна використовувати дошку з цільного масиву і ламінований паркет, ПХВ-плитку і лінолеум. Різноманітним може бути і пристрій покрівлі, якщо не забути її як слід утеплити.

Не забута в наш час і стара добра технологія будівництва рубаних будинків, хоча, звичайно, на зведення такого будинку часу буде потрібно більше.

Похожие страницы