Широкоформатний друк банерів вибираємо основу

Широкоформатний друк банерів, як в звичайному режимі, так і вироблена в стислі терміни здійснюється на різних матеріалах, які є основою для нанесення рекламного тексту або необхідного зображення і розрізняються між собою за вартістю і функціональних характеристик.

На нашем сайте http://www.pixelpro.ru Вы можете проконсультироваться и заказать широкоформатную печать отличного качества.

Види матеріалів
Серед матеріалів, що використовуються в якості основи можна виділити банерну сітку, яка використовується при декоруванні фасадів будівель і при проведенні ремонтних і будівельних робіт; плівку, яку можна зустріти в торгових центрах і громадському транспорті; вініл, який використовується в основному для виготовлення масштабних банерів і перетяжок; а також тканини і папір.

Кожен з матеріалів розрахований на певний термін експлуатації і конкретні умови застосування. Так, наприклад, папір і шовк доречні при використанні в приміщенні, а вінілове полотно і банерна сітка максимально підходять для застосування під відкритим небом.


Плівка - самоклейка
При досить широкому виборі матеріалів що використовуються при виробництві широкоформатного друку банерів найбільш універсальним і затребуваним є самоклеюча плівка, яка доречна як в приміщенні, так і під відкритим небом і може похвалитися максимальною кількістю різновидів.

При виборі самоклеющейся плівки, матова плівка буде потрібно, якщо необхідно використовувати рекламний плакат за умови штучного освітлення. Вона гарантує відсутність відблисків і прекрасну видимість зображення під будь-яким кутом. Для шорстких поверхонь і там де є нерівності, підійде оракаловая самоклеюча плівка. При декоруванні вітрин оптимальним варіантом стане прозора самоклеюча плівка, а для виготовлення вивісок, лайтбоксів і світлових коробів рекомендується зупинити вибір на светопропускающей транслюмінесцентной плівці.

Переваги
Якщо говорити про широкоформатного друку банерів, що використовуються виключно в рекламних цілях, то можна виділити наступні переваги:
- Друк банерів є найбільш економічно і стратегічно вигідним способом просування товарів, як невідомих виробників, так і компаній, що вже зарекомендували себе. При мінімумі витрат ви отримаєте завжди максимальну віддачу;

- У замовника завжди є можливість не тільки вибрати матеріал, який використовується в якості основи при широкоформатного друку банерів, але і термін виготовлення готових виробі. При терміновості ми гарантуємо незмінно високу якість продукції;

- Можливість виготовити банер будь-якої площі зображення без втрати якості.

Похожие страницы