Сексуальна символіка

Модерністська мобільність була контекстом Ман Рея. Його друзі Марсель Дюшан і Френсіс Пикабиа відчули сексуальну символіку машин: Пикабиа знайшов навіть карбюратори еротичними. Але дивовижний образ Ман Рея надає сексуальне значення електричного фену. Горячие голые толстухи доступны онлайн бесплатно и без регистрации.

Це відразу говорить про L'origine du monde Курбе, найвідомішою в історії художньої постановці паху, а також про "галлюцінантном" (шаленому) стані розуму, культивируемом сюрреалістами. Мен Рей насправді відправив цю картину Андре Бретону, засновнику сюрреалізму, який вірив, що «краса повинна бути судомної». Як насправді це було б з вибухом гарячого повітря, що потрапляє в піхву. Ця потужна, трансгресивного фотографія розмиває межу порнографії і еротики.

Хельмута Ньютона, «ВІТЧИЗНЯНА НЮ III: У пральна кімната У ШАТО Мармонтов Холлівуд». ОЦІНИТИ £ 40 000-60 000.

Хельмут Ньютон, остання людина, який сфотографував Сальвадора Далі, дізнався про фотографії і жінок в Берліні в тридцяті роки: в дитинстві він придбав бокс Zeiss Ikon Box Tengor і, одночасно, його брат познайомив його з жвавими борделями міста. Його жанр став сильно стилізованого люксусний порно, але його вплив був незвично, враховуючи його єврейське походження. Він захоплювався Льоні Рейфеншталь, яка виробляла пропаганду для нацистів, і його ставні ню відображають скульптури Арно Брекера і картини Адольфа Зейглера, обидва улюблені твори Гітлера.

Зейглер малював жінок так, як ніби вони були архітектурою: ідеальний домашній, напівсферична груди, стовпчасті ноги і марморістіческій блиск, можливо, ерекція Альберта Шпеєра. Оголені Ньютона схожі: чудовий, але манірна. Знову ж таки, з Ньютоном, техніка відіграє свою роль в іконографії. Ця картина із серії «Домашні ню» була знята в пральні в голлівудському замку Мармон, в готелі, який колись описували як «бордель для проклятих». Дійсно, було сказано, що, хоча фотографій Ньютона може не вистачати духовності, в них є сильне почуття окультизму.

І, як би для того, щоб довести зв'язок між Еросом і Танатос, саме на автостоянці Chateau Marmont Ньютон помер, коли він розбив свій Кадиллак дванадцятьма роками пізніше ... трагічно відповідний для фотографа, чиї оголені тіла мають тверде присутність архітектури, але анімація краш -Тест манекенів.

Похожие страницы