Робимо підлоги в лазні

Якщо від підлоги в житловій кімнаті потрібно тільки комфорт, тепло-і звукоізоляція, то підлога в лазні повинен забезпечувати безпеку пересування в умовах досить великий вологості. А головне - така підлога стає важливим компонентом каналізаційної системи. Саме тому зазвичай дуже гостро стоїть питання про те, як правильно зробити підлогу в лазні. Від цього залежить, чи буде банний відведення води повноцінним, що не згниє і не зноситься чи підлогу завчасно.

Быстрая и доступная аренда манипулятора москва по лучшей цене.

Вибираємо матеріал і конструкцію
Так як зробити підлогу в лазні своїми руками вирішують багато любителів «попаритися» і не особливо витратитися, необхідно дуже серйозно підійти до вибору відповідного матеріалу. Чи буде це бетонна підлога або переважніше укласти дошки на лаги?

Головна перевага бетонної підлоги в тому, що він дійсно буде служити вірою і правдою як мінімум років 50. Однак для того щоб зробити бетонну основу в лазні, доведеться попотіти! Піде досить багато часу, фінансів і трудових зусиль.

Набагато простіше і дешевше самостійно спорудити банний підлога з поліматеріалов. Але і міняти дерев'яні елементи такої підлоги доведеться вже через 7-9 років.

Перед тим як зробити підлогу в лазні, варто приділити особливу увагу його конструкції: необачний вибір і поспішні роботи можуть привести до серйозних проблем в роботі водовідведення домашньої лазні. Так, існують два підвиди конструкцій: протікає і не протікає.


Протікає підлогу
Найдешевша і проста конструкція - протікає. Такий банний підлога є настил із щілинами для виведення банних стоків в землю. У підпіллі розташовується дренажна яма. У протікає статі немає утеплення, тому таку конструкцію при будівництві краще встановлювати виключно в лазнях «літнього використання». Але протікає конструкція дуже популярна, оскільки немає особливої проблеми в тому, щоб зробити підлогу в лазні своїми руками правильно. Дошки навіть не потрібно прибивати до лагів, але при цьому їх доведеться періодично виносити на вулицю для просушування. До речі, замість дренажної ями можна використовувати піддон з висновком стоків в каналізацію.

Чи не протікає підлогу
А ось конструкція не протікає статі в рази складніше, тому потрібно гарненько подумати, перед тим як намагатися зробити підлоги в лазні не протікають. Споруджується така конструкція з подвійного ряду дощок. Верхній ряд йде поверх лаг, і в цьому ряду дошки повинні бути без найменших зазорів (найкраще підійде модрина або шпунтована сосна). А ось деревина нижнього «чорнового» шару вже не настільки принципова. Така підлога досить складно зробити самостійно, зате його можна при бажанні оснастити утеплювачем. Тому не протікає конструкція ідеально підходить для бань, які будуть використовуватися цілий рік.

Похожие страницы