Про вибір проекту недорогих бань з бруса

Більшість прихильників життя на природі, набуваючи присадибна ділянка, планують проводити на ньому кілька місяців в році. Для комфортного проживання необхідно будівництво лазні з профільованого бруса під ключ недорого. Баня - не лише давня традиція, але і гарантія повноцінного відпочинку і здоров'я. Користь парної давно визнана медициною. Але, тільки в тому випадку, коли лазня відповідає всім технічним вимогам.

Качественный и удобный чехол для iPhone 5 купить вы можете на нашем сайте.

Проект лазні з бруса під ключ недорого повинен враховувати такі нюанси, як площа ділянки, відведеної під будівництво, габарити будівлі, скільки людина одночасно будуть користуватися лазнею. Необхідно визначитися, який варіант є кращим: двоповерховий гостьовий будинок-баня або одноповерхова, окремо стоїть споруда. Особливу увагу слід приділити технології будівництва, яка впливає на експлуатаційні якості, а також, грає важливу роль при складанні кошторису. Існує кілька базових категорій проектних рішень:

Готові лазні з бруса під ключ: недорого і швидко - це основні переваги даного варіанту. Установка відбувається без дорогих робіт. Виготовлення комплекту і доставка на ділянку займають не більше декількох днів. Проекти досить стандартні. Передбачені розміри лазень від 4,0 х 2,3 до 7,0 х 2,3 м.

Класичні недорогі лазні з профільованого бруса під ключ - один з найбільш популярних варіантів на сучасному ринку. Це одноповерхова будівля з різними конструктивними рішеннями. Розміри типових варіантів варіюються від 6,0 х 4,0 м і більше. За бажанням замовника складається індивідуальний проект.


Гостьовий будинок-баня з профільованого бруса під ключ. Як правило, це двоповерхова будова мансардного типу. Перший поверх відводять для лазні, другий поверх являє собою кімнати для відпочинку, спортивний зал або більярдну. Площа подібної лазні доходить до 120 кв м і може бути суттєво більше при наявності басейну. Оптимальний варіант для родини не планує жити за містом постійно - гостьовий будинок-баня з розмірами 6,0 х 6,0 кв м.

Мобільні лазні під ключ з профільованого бруса є найбільш вигідним поєднанням ціни і якості. Вартість готової лазні варіюється в межах 120 - 150 000 рублів залежно від проекту і площі. Поза конкуренцією, як і раніше, класика - найкраще поєднання технічних характеристик. Для будівництва одноповерхової лазні 6,0 х 4,0 кв м знадобиться 230 - 250 000 рублів.

Будівництво гостьового будинку-лазні вимагає привести в ідеальне співвідношення такі фактори, як планування, площа, вартість, функціональність і комфортність. Двоповерхова баня з розмірами 6,0 х 6,0 кв м - універсальний варіант, який користується популярністю серед різних категорій клієнтів. Залежно від проекту вартість лазні складе 350 - 400 000 рублів. Проект середнього цінового діапазону дозволить отримати відмінну баню всього за 280 - 320 000 рублей, що вплоне недорого в порівнянні з іншими будівельними технологіями.

Похожие страницы