Причини перейти на світлодіодні лампи

Якщо ви ще не перейшли на світлодіодні лампи, зараз саме час.

Причини цього переконливі - вони служать довше, ніж лампи розжарювання, надають цікаві функції і можуть заощадити гроші на рахунках за електроенергію. Крім того, багато лампи розжарювання, такі як лампи розжарювання потужністю 100 Вт, поступово скорочуються, тому в кінцевому підсумку вам все одно доведеться переключитися. Освещение LED на кухне: требования, виды и советы по организации и многое другое Вы можете узнать в удобное для вас время, онлайн.

Купівля потрібного світлодіода сильно відрізняється від покупки ламп розжарювання. Люмен, а не ват

Забудьте, що ви знаєте про лампах розжарювання - ваші вати тут не годяться.

При покупці лампочок ви, ймовірно, звикли шукати вати, що говорить про те, наскільки яскравою буде лампочка. Яскравість світлодіодів, проте, визначається трохи по-іншому. Всупереч поширеній думці, потужність - це не показник яскравості, а результат вимірювання кількості енергії, споживаної лампою. Для ламп розжарювання існує загальноприйнята кореляція між споживаною потужністю і яскравістю, але для світлодіодів потужність не є хорошим показником того, наскільки яскравою буде лампа. (Справа в тому, що вони витрачають менше енергії.)

Наприклад, світлодіодна лампа з яскравістю, порівнянної з лампою розжарювання потужністю 60 Вт, складає всього 8-12 Вт.

Але не варто займатися математикою - не існує єдиного способу перетворення ламп розжарювання в світлодіодні. Замість цього слід використовувати іншу форму вимірювання: люмен.

Люмен (лм) - це реальний вимір яскравості, що забезпечується лампочкою, і це число, яке ви повинні шукати при покупці світлодіодів. Для довідки, ось діаграма, яка показує перетворення ват-люмен для ламп розжарювання і світлодіодів. Як видно з наведеної вище таблиці, лампа розжарювання може споживати в п'ять разів більше ват при однаковій кількості люмен. Перш ніж вирушити в магазин, відчуйте яскравість (в люменах), яка вам потрібна, і відкиньте свою прихильність до ватам.

Вибір правильного кольору світлодіода

Ви завжди можете розраховувати на лампи розжарювання, що забезпечують теплий жовтуватий відтінок. Але світлодіоди бувають самих різних кольорів.

Похожие страницы