Правильний вибір кондиціонера

Для того щоб у приміщенні було завжди комфортно і затишно перебувати, незалежно від того яка погода на вулиці, необхідно просто встановити кондиціонер. Дане обладнання забезпечить не тільки охолодження, але і обігрів приміщення, при цьому температура і вологістю в ньому завжди буде знаходитися в тих межах, які зручні для конкретного користувача.

Качественная и надежнаяустановка кондиционера от профессионалов.

Можна придбати настінні спліт-системи, які є найбільш поширеними, у них зовнішній блок, як правило, монтується зовні будівлі, а внутрішній - в приміщенні, при цьому відстань між ними не може бути більше 5 метрів.


Для приміщення, яке має складну конфігурацію, добре підходять касетні кондиціонери. Зазвичай вони монтуються між підвісною потоком і стелею, встановлюють касетні кондиціонери в центрі кімнати, тому повітря по ній поширюється рівномірно.

Канальні кондиціонери мають свої особливості - потужні вентилятори, тому повітря також рівномірно поширюється по всьому об'єму приміщенню через систему повітропроводів, завдяки цьому, повітря може поширюватися по декількох приміщення.

При виборі кондиціонера перше, на що треба звертати увагу - це його потужність. Для того щоб її правильно розрахувати, треба знати не тільки розміри кімнати, але кількість вікон, обладнання, яке виділяє тепло та інші параметри. Щоб орієнтовно визначити потужність кондиціонера можна площа приміщення розділити на 10, для більш точного визначення необхідно залучати фахівців.

Також необхідно визначитися з умовами, в яких працюватиме кондиціонер і з завданнями, які він буде виконувати - це буде тільки охолодження або ще й нагрів приміщення.

Найкраще вибирати моделі, в яких є захист від неправильної експлуатації і від впливу несприятливих погодних умов, таким чином, забезпечується захист устаткування від поломок.

Похожие страницы