Поради жінкам по вибору бюстгальтера

З віком жіночі груди втрачає еластичність, змушуючи навіть тих, хто в принципі не любить бюстгальтери, все-таки надягати їх. Але гарний силует за допомогою хорошого бюстгалтера хоче мати жінка будь-якого віку. Питання лише в тому, щоб не занадто дорого заплатити за це - адже не всі бюстгальтери однакові корисні.

Если Вы обладательница не большой груди, маленький бюстгальтер купить по отличной цене сможете в нашем магазине.

Щоб бретельки не перетискали нерв
Факт, відомий кожній жінці: груди виглядають більш високою і пружною, якщо бюстгальтер злегка малуватий. Але ось тут-то і починаються проблеми, що призводять до справжнісіньким неприємностей зі здоров'ям.

Тісний ліфчик, якщо носити його регулярно і досить довго, здатний травмувати хребет і внутрішні органи, а також порушувати кровообіг. Особливо страждають представниці слабкої статі через бретелей, що врізаються в тіло. Навіть дуже пишні жінки не повинні допускати, щоб вони залишали на шкірі глибокі червоні сліди. Їх наявність - показник того, що бретельки перетискають поверхневий нерв, що проходить в плечі.

А потім ми дивуємося, чому це німіють пальці рук, та й самі руки. У запущених випадках вони можуть частково втратити чутливість, яку непросто відновити. Інші симптоми занадто давить бюстгальтера - головні болі, біль в шиї і в грудях. Але найгірше, що тісний бюстгальтер провокує мастопатію і навіть розвиток раку.

Особливо ризикують жінки з великими розмірами грудей.
При цьому не можна спати навіть в самому зручному бюстгалтер або просто довго перебувати в ліжку, не знімаючи його. Це порушує циркуляцію крові і лімфи, так як у лежачої пані ліфчик сильніше здавлює тіло.

Від яких моделей краще відмовитися
Ризик виникнення мастопатії і раку виникає при носінні бюстгальтерів з кісточками, впиваються в тіло під грудьми. Причина - в порушенні лімфатичного відтоку і пов'язаним з цим недостатнім виведенням з організму токсичних і канцерогенних речовин. Бюстгальтер з кісточками можна носити не більше години на добу, а краще зовсім відмовитися від таких моделей, якщо ваш розмір вище третього.

Не варто постійно носити бюстгалтери моделі "пуш-ап", які візуально високо піднімають груди, так як від сильного здавлювання страждають тканини і лімфатичні залози.

Неприпустимі бюстгальтери без бретелей, тому що вони навантажують зовнішні сторони молочних залоз там, де знаходяться лімфатичні вузли.


Найкращий бюстгальтер
З медичної точки зору найкращим бюстгальтером вважається спортивний. Він шиється з еластичної тканини, з широкими лямками, тому добре забезпечує підтримку грудей. Боковини у нього також широкі, що не впиваються в тіло. Є тільки дві умови.

По-перше, такий бюстгальтер теж не можна брати на розмір менше - він не буде краще підтримувати груди, тільки сплющило її. По-друге, правильний, ідеальний ліфчик повинен бути з дихаючого матеріалу, щоб не створювати компрес для молочних залоз. Звичайно, карколомний силует з таким ліфчиком неможливий, але якщо правильно підібрати фасон сукні або блузи, зовнішній вигляд буде цілком привабливим.

Похожие страницы