баня из двойного бруса

Подвійний Брус Проекти Будинків

Брус на сьогоднішній день вважається найпопулярнішим, затребуваним, екологічним і корисним природним матеріалом для будівництва, з нього зводяться будинки для дачі та відпочинку, а також для постійного проживання.Існує величезна кількість проектів дерев'яних будинків з бруса, розглянемо топ-5 найпоширеніших житлових будинків з цього відмінного матеріалу.

 

Бюджетний будинок з бруса розміром 4 * 5 з ганком

 

Цей невеликий, але затишний будиночок розрахований на подружню пару, в ньому немає нічого зайвого, тільки все найнеобхідніше для життя двох закоханих за межею міста.Зовні він являє собою акуратне двоповерхова будівля з бруса загальною площею 36.3 кв. метра. Біля входу розташовується ґаночок на двох стовпах з навісом і дерев'яними поручнями з округлими балясинами.Перший поверх повністю займає кухня і вітальня, вони об'єднані в одне єдиний простір-студію.На другий поверх ведуть зручна пряма дерев'яні сходи.

 

Другий поверх займає спальня розміром 2.5 на 5 метрів. Перший поверх виготовлений їх профільованого бруса перерізом 150 * 150, мансарда зроблена по каркасно-щитової технології та додатково утеплена.Межвенцовая теплоізоляція - це джут. Стіни цього вдома не обробляються євровагонкою, вони пройдені спеціальним захисним складом і строгаются по вищому класу, тому зберігають свій природний вигляд.Фундамент використовується стовпчастий, на дванадцяти стовпах, кожен стовп висотою в чотири блоки.Дах проста, двосхила, покрівельний матеріал даху і навісу - оцинкована сталь, кроквяні конструкції робляться з обрізних дощок природної вологості, товщина яких не менше 18 мм.В якості перекриття використовуються лаги розміром 150 * 100 мм, з кроком в 90 см.Орієнтовна ціна такого чудового будиночка для тимчасового та постійного житла - близько трьохсот тисяч рублів.

Пристрасть до мистецтва & NBSP; & mdash; & NBSP; Maindoor.ru
Проект ART LOFT в Арт-галереї «К35» проходитиме паралельно з виставкою I Saloni WorldWide Moscow 2014 (15 -18 жовтня), в рамках якої учасники представлять свою найкращу продукцію предметів інтер'єру для дому та офісу...

Похожие страницы